Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élni vagy egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élni vagy egy rossz kapcsolatban? Ki melyiket választaná? Mi az, ami fontos számotokra egy párkapcsolatban? Mi az, amit elvártok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
79%
Az se mindegy mit nevezünk rossz kapcsolatnak. Ahol minden jól működik, de kicsit uncsi már? Vagy ahol a férfi időnként félholtra veri a feleségét és erőszakolja a gyerekeit? Mert ugye nem mindegy. És a kérdésben nincs tisztázva. Így nem tudok válaszolni.
2021. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
38%

Mérget enni, vagy nem enni? :)


Egység ami fontos.

Elvárom, hogy nagyjából egy szinten legyünk.

2021. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
94%
#11 Az a kapcsolat rossz, ahol a felek (vagy az egyik fél) rosszul érzi magát. Nem unatkozik, hanem rosszul érzi magát. Hogy ez bántás miatt, vagy elhanyagolás miatt, vagy csalódás miatt, az mindegy.
2021. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
87%
Csak egyedül!
2021. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:
Rossz kapcsolat alatt lehet érteni alkoholizmust, bántalmazást, csapodár házastársat, de lehet érteni alatta gyakran civódó feleket is (az okok lehetnek: beteges féltékenység, szellemi szakadék, vagy akár mozaikcsaládból fakadó nehézségek).
2021. szept. 25. 21:25
 16/89 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Én tizedennyire se rossz kapcsolatra gondoltam, úgy írtam, hogy egyedül 😂 Így nem értem, hogy lehet egyáltalán kérdés.

#14

2021. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 A kérdező kommentje:

Értem.


Azért kérdeztem, mert nagyon sok ismerős megbánta, hogy XY-t választotta házastársnak, viszont váltani már nem mernek vagy nem akarnak.


Ismerek olyan özvegyet, aki a 60-as évei közepén maradt magára, de nem óhajt senkit, mert nem tudna már máshoz idomulni.

2021. szept. 25. 21:32
 18/89 A kérdező kommentje:

Érdekelnek a vélemények, mert ez egy megosztó téma.


Nem egyszer halljuk, hogy az ember társas lény, senki se akarja macskás öregasszonyként végezni, ugyanakkor az egyedüllétnek is megvannak a maga előnyei. Nem érdemes csak azért megalkudni, hogy ne legyünk egyedül. Egy független ember akkor és oda utazik, amikor szeretne, belemehet szexkapcsolatba, nem tartozik senki felé elszámolással.

2021. szept. 25. 21:34
 19/89 A kérdező kommentje:
Azért is vagyok kíváncsi, mert én magam mozaikcsaládban élek, de mindkét szülő csak sínylődik.
2021. szept. 25. 21:35
 20/89 A kérdező kommentje:

Anyukám egy betegesen féltékeny és buta embert fogott ki, Apukám pedig egy anyagias, irányításmániás nőt, aki tőlünk mindent sajnál, de a saját gyerekeinek szeretne megadni mindent Apa pénzén.


Apáék a válás szélén állnak,de gyanítom, hogy Anya sem fog együtt megöregedni az új férjjel.

2021. szept. 25. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!