Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élni vagy egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élni vagy egy rossz kapcsolatban? Ki melyiket választaná? Mi az, ami fontos számotokra egy párkapcsolatban? Mi az, amit elvártok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 1-es írja. Inkább élnék egyedül boldogan, mint egy szar kapcsolatban boldogtalanul. Boldogtalansagra minta példákat is lát és olvas az ember. Ami őszintén förtelmes.


Semmi értelme. Abbol csak tehetetlenség, depresszio semmihez nincs kedve típusú lenne.


Csakis akkor lennék párkapcsolatba ha igazi szerelem. Maskulonben nem.

2021. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz.
2021. okt. 23. 09:55
 43/89 anonim ***** válasza:
100%

En eddig sokaig egyedul voltam, nyilvan fusztralt voltam, foleg ha latom ki milyen novel maszkal.. otthon jatszottam, fejlesztettem magam, persze sokszor ramtort a magany..


Most alakult egy kapcsolat, mikor vele vagyok minden nagyon jo, de en tobbet adok bele mint a masik fel, nem kapom meg azt a szeretetet, keves kommunikacio stb..

Eredmeny?? Sokszor idegeskedek, hogy mit rontottam el, jelenleg meg megbeszelni se merem, probalok rajonni mi lehet.. de elveszteni se akarom..

Viszont be kell latnom hogy rosszabb ez mint az egyedullet mar anyira gorcsok vannak hogy semmihez nincs kedvem.. nincs jatek, nincs tudas fejlesztes, munkamra szrk nagyivben..

Mikor egy3dul voltam ezek motivaltak , penzre valtottam a tudasomat, eltereltek a figyelmemet..



Enis azt hittem hogy barmilyen kapcsolat jovb mint az egyedullet, hisz ott van a tars, az erintes..

De lassan be kell latnom hogy egyedul jobb mint egy rossz kapcsolat..

2021. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy így alakult. :(


Egyébként köszönöm, hogy leírtad a véleményed!

2021. nov. 2. 17:57
 45/89 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, volt egy közepesen rossz kapcsolatom tiniként. Akkor kiléptem belőle és azt hittem vége a világnak. Szörnyen depressziós voltam és magányos. Azt hittem sose lesz senkim utána.

Aztán így telt el pár év, persze ha úgy volt, hogy elhívtak randira elmentem, de nem akartam minden áron kapcsolatban lenni, mint korábban. Nagyon élveztem az egyedüllétet, rengeteg önbizalmam lett, jól éreztem magam a bőrömben, az életemben. Értékesnek éreztem magam, önállónak, szabadnak. Akkor jött az az érzés, hogy én ezt nem fogom elcserélni, csak ha valaki tényleg tökéletes emberrel hoz össze a sors. Aztán találkoztam a férjemmel.

2021. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz. :) Jól tetted, hogy nem alkudtál meg.
2021. nov. 9. 15:50
 47/89 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 1000x egyedül!! Én nem fogok szenvedni senki mellett, volt már benne részem.
2021. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz, köszönöm, hogy válaszoltál! Nagyon helyes! 👍
2021. nov. 10. 12:31
 49/89 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Amíg meg nem találom azt, aki mellett fel nem tudom magam maradéktalanul vállalni (és ő is mellettem), addig inkább az egyedüllét. :))) Ősszehasonlíthatatlanul jobb egyedül, mint egy f*s kapcsolatban fuldokolni.
2021. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, egyetértek! 👍👍
2021. nov. 24. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!