Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élni vagy egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élni vagy egy rossz kapcsolatban? Ki melyiket választaná? Mi az, ami fontos számotokra egy párkapcsolatban? Mi az, amit elvártok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Természetesen ilyen rossz kapcsolat helyett az egyedüllétet választanám.
2021. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz. :)
2021. szept. 26. 10:04
 23/89 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedül.
2021. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2021. szept. 28. 18:00
 25/89 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Kérdező. 20-as kommentedre válaszolnék. Elhiszem hogy apukád jelenlegi párját így látod. De gondolj bele az hogy saját gyerekeinek akar mindent megadni anyaként az normális. Természetes hogy nem más anya "idegen" gyerekének, hanem a saját vérének. És minthogy egy nő élete párjától (férjétől) várja ehhez a segítséget (anyagit is), én nem ítélem el a hölgyet. Ezért szerencsétlen sok mozaikcsaládos párkapcsolata, nem működőképes.
2021. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Meg lehet érteni a hölgyet, hiszen minden szülő a saját gyermekeinek szeretne kedvezni, ugyanakkor nem tudom, a nő miért várja Apától, hogy Apa mindent rá és a gyerekeire költsön. Apa is a mi érdekeinket nézi.


Én azt kifogásolom, hogy a nő mindent sajnál tőlünk. Az ő lánya kirándulhat, nyaralhat, mert jár neki, de ha én teszem ugyanezt, akkor bejött az élet, szórom a pénzt (belföldön üdültem amúgy). Én nem szoktam mások pénztárcájában turkálni, de cserébe is elvárnám ugyanezt.


Amúgy sok mozaikcsalád tényleg nem működik.

2021. szept. 29. 17:00
 27/89 A kérdező kommentje:
Szerintem az édesanya és az édesapa feladata a gyerekről való gondoskodás, nem pedig a mostohaszülőé... Lehet megkövezni..
2021. szept. 29. 17:01
 28/89 anonim ***** válasza:
100%
Százszor inkább egyedül, egy rossz kapcsolat idővel tönkreteszi az embert testileg-lelkileg, ehhez mindannyiunk élete túl rövid és értékes. Sokan szenvednek az egyedülléttől, de csak akkor van esélyed jobbat találni, ha nem ragadsz bele egy boldogtalan kapcsolatba.
2021. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:

Egyetértek.


Köszönöm a választ, ment a zöld kéz.

2021. szept. 29. 17:16
 30/89 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező. Teljesen igazad van. Én úgy látom mozaikcsaládban a legtöbb félnek igaza van, mégis sok az anomália.

A hölgy azért várja el apukádtól hogy a saját gyerekére költsön, mert ő a férje. A családról alkotott ösztönös képében benne van hogy a társ, a férj gondoskodik a szeretett utódról.

Mozaikcsalád szerencsétlensége hogy az utód a házastársak esetében különböző.

Ez akár el is lehetetleníti az együttműködést, eltolódik féltékenység, irigység irányába. Tapasztalatom szerint mostohaapukák jóval könnyebben megbarátkoznak a helyzettel, mostohaanyukák-mostohagyerek esetében ez problémásabb. Főleg ha már nem volt kicsi a gyermek amikor megismerkedtek.

Ezért kérdező hiába van teljesen igazad, a mozaikcsalád egy természetellenes felállás akkor ha mindkét szülőnek van az előző kapcsolatából gyermeke, hiszen ott szeretne megfelelni anyagilag és érzelmi téren.

2021. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!