Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élni vagy egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élni vagy egy rossz kapcsolatban? Ki melyiket választaná? Mi az, ami fontos számotokra egy párkapcsolatban? Mi az, amit elvártok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
100%

Ide nem igazán írnak azok (ahogy látom), akik társfüggők, megalkuvók, alulvállalók és benne maradnak, leginkább az egyedülléttől való félelmükben.

A valóság ezzel szemben az, hogy a legtöbb ember nem lép ki egy rossz kapcsolatból se, ennek oka a fönt említett. Illetve nemcsak saját magunkat tartjuk értékesebbnek, ha kapcsolatban élünk (van valakim, tehát "kellettem valakinek"=értékes vagyok), hanem a társadalom szemében is értékesebb az ember "kapcsolatban" státusszal.

Én magam természetesen szintén a benne maradók táborát erősítem.

2022. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. jún. 6. 10:16
 63/89 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid (legalábbis szerinted) rosszul érzik magukat a saját kapcsolatukban? Kiléptek? Nem. Az ő válaszuk szerinted mi a kérdésedre? Igaz, egy kapcsolatuknál már mindenképpen az "egyedül élni" mellett tették le a voksukat. Vagy rögtön átléptek a másikba, ezt nem tudom. Beszéltél velük arról, ők hogy látják a saját kapcsolatukat? Vagy az előzőt, egymással?
2022. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 A kérdező kommentje:

Főleg Anyukám panaszkodik, de ő azóta sem mert lépni, fél az egyedülléttől, illetve attól, hogy egyedül nehezebb lenne a helyzete anyagi értelemben.


Apukámmal tegnap beszélgettünk erről. Ő jelenleg egyedül van, a 2. házassága sem sikerült, de azt mondta, nem erőlködik, ha úgy van rendelve, talál egy rendes, megbízható nőt idővel, ha pedig nem, akkor marad egyedül, mintsem egy olyannal gabalyodjon össze, aki nem megfelelő számára, megalkudni nem szeretne, csak azért, hogy legyen valaki.


A szüleim 2017-ben váltak el, Anya a szeretőjét választotta. Apa 1 évig volt egyedül a válást követően, aztán összemelegedett a 2. feleségével, akivel tavaly szeptemberben mentek szét, novemberben pedig kimondták a válásukat.


Anya úgy érzi, két szék közül a pad alá esett, mert a mostani kapcsolata közel sem idilli, arra várna, hogy Apa visszafogadja, de Apa hallani sem akar ilyesmiről. Azt mondta, ő már nem tudna bízni Anyukámban. Anno mindketten félreléptek, de Anya volt az, aki kilépett, mert fülig beleesett a mostani párjába.

2022. jún. 6. 16:19
 65/89 A kérdező kommentje:
*bocsánat, a mostani házassága közel sem idilli
2022. jún. 6. 16:19
 66/89 anonim ***** válasza:
90%
Egyedül jobb a rossz kapcsolat hamarabb felemészt mint a magány .. illetve van hogy a magány egyes emberek személyiségébe épült már .
2022. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. júl. 23. 13:58
 68/89 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül.

Majd ha lesz valaki, aki képes velem normális kapcsolatra, nem úgy mint exem.

Addig csakis egyedül.

Mondom ezt úgy, hogy benne voltam egy ilyenben.

Csak lezártam.

Ha nincs senkim, akkor nyugodtan fekszek le esténként és nem aggódok.

Ha van egy toxic kapcsolatom csak esz az ideg.

2022. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedül! Egyessel értek egyet teljesen!
2022. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2022. júl. 24. 07:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!