Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élni vagy egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élni vagy egy rossz kapcsolatban? Ki melyiket választaná? Mi az, ami fontos számotokra egy párkapcsolatban? Mi az, amit elvártok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:
Ami számomra fontos: műveltség, humor, őszinteség, valamint az, hogy az illető ne legyen mama pici fia, ne nézzen cselédnek, illetve ne akarjon folyton a nyakamon lógni/ne vigye túlzásba a féltékenységet. :)
2023. jan. 11. 15:50
 72/89 anonim ***** válasza:
100%
Többször is előfordult velem, egyértelműen egyedül jobb mindig, mint egy rossz kapcsolatban.
2023. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy kilépsz egy rossz kapcsolatból, még nem jelenti azt, hogy véglegesen egyedül Kell, Kötelező lenni. Az egy lehetőség, hogy regenerálódj, rendbe tedd magad, egyedül is képes legyél létezni és utána esélyt adsz egy új, már jó kapcsolatnak. Én sose voltam megalkuvó, és szakítottam, ha éreztem, hogy nem az igazi. Velem nem fognak bunkózni, nem fognak hanyagolni, kritizálni, elégedetlenkedni velem. Normális támogató, szeretetteljes kapcsolatot "várok el", ehhez akarok társ lenni, nem mindenáron valamilyen kapcsolatban lenni.
2023. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
32%
Egyedül rosszabb... ha az a rossz kapcsolat nem egy durva fizikai vagy mentalis bantalmazast jelent.
2023. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. febr. 7. 07:38
 76/89 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül
2023. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottam, ha úgy éreztem. Én nem leszek megalkuvó stb. Írják mások. Nem tudom, ez munkahelyre is érvényes? Többedik helyet hagyom ott, egy óra vagy egy nap után akár. Így sose maradok meg sehol, ha ennyire nem akarok most megalkuvó lenni. Nektek bejött ez a magatartás, van munkahelyetek? Végre nem tűrök el méltánytalan bánásmódot, de akkor meg el kell jönnöm.
2023. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
#77! 12éve így élek. Sem magánéletben, sem munkában nem tűröm a korlátokat. Be is,meg nem is. Nincs munkahelyem, alkalmi munkákat vállalok, bedolgozom cégeknek, ilyesmi. Előtte volt 15 év munkaviszonyom (több helyből persze.) Anyagilag nem jött be, mert a szakmámban nem tudok annyit vállalni, hogy jó bevétel legyen, hiába jó az órabérem, mert csak bizonyos időszakban végezhető. Más meg, amihez értek, keveset fizet. Szóval anyagilag nem éri meg, de mivel nem értek olyasmihez, amivel jól lehet keresni, vigasztal, hogy "rendes munkahelyen" is éhen halnék, csak még rabszolga is lennék. Így legalább szabad vagyok és azt csinálom, amit szeretek. Szerintem keveseknek való ez a cigány élet. Nagyon kell bírni a kiszámíthatatlanságot, mindig minden változik, van, hogy már kedden negyedszerre borul fel az egész hetem és kell újra tervezni.
2023. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. febr. 19. 16:34
 80/89 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül! Egy kapcsolat akkor jó, ha hozzátesz az életemhez, nem pedig elvesz. Ha mindketten boldogabbak és szabadabbak vagyunk a kapcsolatban, mint egyedül, akkor van értelme együtt lenni.
2023. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!