Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromat bipoláris személyise...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat bipoláris személyisegzavarral küzd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, és felmerült az összeköltözés. Amikor erről beszéltünk elmondta a párom, hogy bipoláris személyiségzavara van, 1 éve diagnosztizálták és azóta gyógyszereket szed. Gyakorlatilag tünetmentes, de nagyon megijeszt ez az egész. Azt mondta már rég el akarta mondani, de nem tudta hogy hozza fel, viszont mielőtt összeköltözünk mindenképp akarta, hogy tudjak róla. Azt mondta megérti, ha emiatt be akarom fejezni a kapcsolatot. A környezetemben senki nem küzd ezzek a betegséggel, így nem tudom mire számítsak. Van itt valaki, akinek bipoláris személyisegzavara van, vagy a párja/közvetlen hozzátartozója? Beszélni szeretnék valakivel, aki érintett a témában.
2021. szept. 26. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. 16 évig éltünk együtt, az utóbbi 6 év ezzel a problémával. Kérdezz privátban.
2021. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az bipoláris zavar. A szem.zavar az más.
2021. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen barátnőm. Három és fél év kínlódás után ő szakított. Utólag azt mondom: jót tett velem. És soha, soha többé nem mennék bele ilyenbe.
2021. szept. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

3 év együtt. Pokol volt. Megcsalt, elvált tőlem. A végén majnem nekem is kellett pszichiáter.

Az a baj hogy mániás fázisban nem fogja szedni a gyógyszereit. Annyira felpörög hogy meg fog őríteni.

A depis fàzisban meg lehúz.

2021. szept. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Bipoláris vagyok, szedem a gyógyszereimet. Elég normális vagyok.
2021. szept. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

5

Ha szeded akkor nincs gond. Az a baj hogy azt fogod érezni hogy lelassít es abbahagyod.

2021. szept. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Hogy mit tegyél, Kérdező? Menekülj el tőle jó messzire!!!! Most még nem, de később TE MAGAD akarod befejezni majd a kapcsolatot. Nekem kettő ismerkedésem volt, akik bipolaritással küzdöttek. Mind2nél csak később derült ki. Sajnos, reménytelenek. :(
2021. szept. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Szepen napi szinten nezd meg hogy beveszi es lenyeli a bogyokat, mert ha egyszer ugy dont hogy nem szedi akkor o mar nem az az ember lesz akibe beleszerettel. Csalad gyerekek ha jonnek es ugy dont hogy leall a pirulakkal akkor kb lehet szogre akasztani a "normalis legkor", "szereto csalad", "jo apa kep" elvarasokat es ugy a gyerekek mint te roncsok lesztek
2021. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Átéltem mellette a poklot. Lehetetlen vele mit kezdeni.

Éjszakákon át csavargott, semmi kötelességét nem teljesített, pasizott orrba szájba megcsalt, inni kezdett, ittasan vezetett a gyerekkel a kocsiban, úton útfélen balhézott verekedett az emberekkel,

Szent este el kellett jönnöm otthonról mert cirkuszolt.

Szexelt vad idegen pasikkal .... és még sorolahtnám ...

Válás utàn 5 èvvel felakasztotta magát.

2021. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tesóm ilyen, szinte lehetetlen mellette lenni, ha éppen olyan kedve van, még a legapróbb szisszenésre is kiabálással reagál.

Még nem ismered ezt a betegséget, ezért nem tudod, hogy mire vállalkozol.

2021. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!