Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Barátommal majdnem egy évig voltunk együtt, kb. három-négy hónapja már mérgesedett köztünk a viszony, de múlt szombaton végleg elegem lett. Fél éve új albérletbe kellett költöznöm, a bátyám legjobb barátjához költöztem, ő akkor örökölt egy lakást a nagymamájától, kellett neki egy lakótárs és nekem meg kapóra jött, lakbért nem kért csak a rezsit, meg tartsam rendbe a lakást mert ő nagyon rendetlen. A bátyám barátjáról tudni kell, hogy meleg, illetve ahogy ő fogalmaz jobban szereti a saját nemét, mint az ellenkezőt. Szóval ezt tisztáztam is akkor barátommal, neki nem volt ellenvetése eleinte, aztán mikor megismerte a lakótársamat, folyamatosan vergődött valamiért. Szerinte egy ilyen pasi megjátssza magát, nem meleg csak színlel, mert ő azt hitte, hogy olyan lesz a srác mint Steiner Kristóf, nem mint egy kigyúrt modell. Na mindegy. Szóval szombaton randizni indultunk, én a fürdőben készülődtem mikor barátom oda ért, és hallottam ahogy a lakótársammal beszél pár szót, és lakótársam megjegyezte, hogy nagyon dögös vagyok ebben a ruhában és azt mondta, hogy ő egész éjjel nem megy haza szóval mindent bele csak miénk a lakás. Barátom ezután szinte dührohamot kapott, hogy biztos nem csak lakótársak vagyunk, meg egy meleg pasi nem tesz ilyen megjegyzést egy nőre stb. Nem tudom mit csináljak, teljesen összevesztünk, én már nem értem mire ez a nagy féltékenység egy olyan ember felé akit jobban érdekelne a pasim mint én. Mit kezdjek ezzel a viselkedéssel, jelenleg szünetet javasoltam, egy ilyen fickóval nem tudok együtt lenni.
2021. szept. 30. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már sehogy. Ha elköltöznél, akkor meg az ablakra lenne féltékeny.
2021. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

majdnem 12 hónapja vagytok együtt....ebből kb 8 hónap volt jó...az első 2 hónap meg csak kb csiszolódás.


Hát kb 6 hónapos kapcsolat, de már sok a probléma.


Ha szakítás a vége akkor világosítsd fel, hogy felejtsen el és nincs semmihez semmi köze. Ha meg együtt maradtok akkor fogadd el, hogy ő egy kretén.

2021. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek a szünet? Eleve nem megoldás semmire, amit együtt nem tudtok megoldani, azt külön még kevésbé.

Hónapok óta problémáitok vannak, és nem bízik meg benned. Felesleges erőltetni, ami nem megy.

2021. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Ha meleg, ha nem, elég nagy tahó a lakótársad. Eleve megalázó, hogy a párod mellett te beköltözöl egy pasihoz. Plusz az, hogy a saját nemét jobban szereti, azt jelenti, hogy nem meleg hanem biszex. Totál megtudom érteni a párodat.
2021. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Arról nem is beszélve, hogy egy ingyenélő kis szar vagy, aki takarítgatja egy idegen férfi mocskát egy szobáért cserébe, bezzeg ha a pároddal laknàl együtt kikérnéd magadnak, hogy egyedül végzed a házimunkát. Még a párodat állítod be rossznak akinek kezelni kell a viselkedését? Egy percig nem maradtam volna veled ezután.
2021. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
önbizalomhiányban szenved, egy igazi férfit nem hatja meg egy ilyen bemondás, csak a gyengék inognak meg ezért.
2021. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jah és az a beszólás sem volt véletlen, lehetett érezni a levegőben mi a baja, ezzel még olajat öntött a tűzre, úgyhogy levette mi a szitu. ...

Nem volt szép dolog tőle, de hát már csak ilyenek a szellemi hatalmi harcok amik a háttérben folynak...

2021. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el. Ha a saját batyáddal laknál, az is probléma lenne.
2021. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!