Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van,hogy sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van,hogy sok nő "jobb parti" férfiakat keres és szeret függeni tőlük?

Figyelt kérdés

Ez még a fiatalabbaknál is megfigyelhető.

Adott egy férfi, van egy viszonylag jól fizető állása mérnök, IT szakember, vagy valamiféle logisztikai területen van komolyabb munkája.A feleségének viszont valami rosszul fizető állása van, gyakran közszférában dolgozik.Ügyintéző valami hivatalnál, esetleg multinál valamiféle asszisztens,titkárnő.


Megfigyelhető,hogy ezeknek a nőknek nincs is igénye többre, ők szépen elvannak, lubickolnak a langyos vízben, úgyis a férj keresi a nagy pénzt.



Szerintem ez a gyerekeknek is rossz minta, ugyanis azt mutatja,hogy az a jó, hogy keresni kell egy jól kereső férfit, aztán mellette elég csak egy könnyebb (betanított) szellemi munka, ami viszonylag kényelmes és nem baj,ha nem fizet sokat.


2021. okt. 3. 11:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

10


Most linkeltél 2 modellt..te tényleg csak ezeket tekinted nőnek?

És még a nőknek szálltak el az igényeik.. :D

De amúgy sorozatból vagy filmből is linkelhettél volna, az se számít még személyiségi jogok megsértésének.

2021. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
#11 és meg ne merjük kérdezni ő hogy néz ki és mit tud nyújtani egy nőnek mert jaj nekünk akkor 😂
2021. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, ki mit csinál kérdező? Egyszer az a baj, hogy a nők karrieristák, máskor meg az a baj, ha a férfi jobban keres, mert akkor a nő "kitartott" szinten van szerinted. Nálunk a barátom sokkal jobban keres, versenyszfera, míg én szintén diplomával szarul keresek, közalkalmazott vagyok. A páromat ez egy percig sem zavarta soha, neki teljesen megfelel, hogy jó a beosztásom, van időm magamra és rá is, a közös otthonunkra. Kifejezetten nem szereti a karrierista nőket. Más meg pont azokat szereti. A lényeg hogy a két embernek, akire ez tartozik jó legyen. És ennyi.
2021. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

12


Felőlem, én férfi vagyok és szoktam boxolni járni..szal egy ütéssel kiütném :D

2021. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar téged mások boldogsága?
2021. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Tudnak olyan férfiakat keresni a nők, ami miatt nem háborogtok?
2021. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

16


Szerintem nem. Mert ha a világon minden férfi incel lenne, akkor az lenne a gond hogy a másiknak miért jobb csaj jutott mint nekem. Mivel elvileg mindketten incelek vagyunk. Nem lehet velük jót tenni, ők csak rinyálni tudnak.

2021. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező , kevés a mintàd, csak ezeket az eseteket làtod valami miatt
2021. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#3: dettó.

Egyszer ezen megy hiszti, máskor meg azon, hogy nem kéne nekik jól kereső, szép karrierrel rendelkező nő.


Amúgy meg miért nem a jól kereső férfiakat kérdezed meg, miért rosszabbul kereső nővel vannak? Az nem úgy megy ám, hogy egy nő rámutat egy pasira, aztán annyi.

2021. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%

Azért azt a gyakorlati dolgot se felejtsd el Kérdező, hogy általában (tudom, vannak kivételek) egy jól fizető meló/vállalkozás sok elfoglaltsággal is jár. Ha emellé a nő is karrierista, akkor gyakorlatilag hétköznap alig látják egymást, pláne akkor, ha még a külsőre is adni "kell" a nőnek (rendszeres sport, fodrász stb.).

Aztán jönnek a további problémák: a nő nem akar gyereket, vagy csak 1-et, mert nem akar kiesni a melóból; a nő költözni akar, mert máshol neki több szakmai babér teremne; ha mégis sikerül megoldani mindent, akkor a kisgyerekes hétköznapok kész logisztikai rémálommá válnak.

Szóval, az teljesen érthető, ha egy tehetős férfi olyan nőt választ, akivel a magánéletet is lehet tervezni és itt nem a "konyhában a helye" felfogásra gondolok. Hanem arra, hogy inkább család- és nem munkacentrikus a felfogása.


És ez utóbbiból jön, hogy egy családcentrikus nő is inkább olyan hapsit választ (külső-belső szempontok mellett!), aki tudja biztosítani az alapokat.

2021. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!