Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van,hogy sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van,hogy sok nő "jobb parti" férfiakat keres és szeret függeni tőlük?

Figyelt kérdés

Ez még a fiatalabbaknál is megfigyelhető.

Adott egy férfi, van egy viszonylag jól fizető állása mérnök, IT szakember, vagy valamiféle logisztikai területen van komolyabb munkája.A feleségének viszont valami rosszul fizető állása van, gyakran közszférában dolgozik.Ügyintéző valami hivatalnál, esetleg multinál valamiféle asszisztens,titkárnő.


Megfigyelhető,hogy ezeknek a nőknek nincs is igénye többre, ők szépen elvannak, lubickolnak a langyos vízben, úgyis a férj keresi a nagy pénzt.



Szerintem ez a gyerekeknek is rossz minta, ugyanis azt mutatja,hogy az a jó, hogy keresni kell egy jól kereső férfit, aztán mellette elég csak egy könnyebb (betanított) szellemi munka, ami viszonylag kényelmes és nem baj,ha nem fizet sokat.


2021. okt. 3. 11:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
#10: na ennyit a női igényekről. Egyedül fogsz maradni.
2021. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Természetes ösztön. Az a férfi a jó jelölt aki el tudja tartani a gyerekeket (=biztonság). Oké hogy ma mar a nők is dolgoznak de egy évezredes ösztönt nem töröl ki egy 50 éves feminizmus.
2021. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Én is ismerek ilyeneket!

A férfi egy sikeres ügyvéd a felesége meg csak nyugdíjas munkát végez aprópénzért-persze a nő tévedésben van és büszke a "karrierjére" xd

A pasi ráadásul 12 óra meló mellett sem hagyja el magát, a nő meg egy husi.

2021. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva?

Csak a tényeket írtam le 🤷‍♀️

Utso vok

2021. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!