Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha MUSZÁJ lenne végignézn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha MUSZÁJ lenne végignéznetek egy focimeccset egy jóképű férfiakból és egy előnytelen külsejű férfiakból álló focicsapat közül, melyiknek szurkolnátok?

Figyelt kérdés
Úgy vagytok vele, hogy a jóképű férfi szimpatikusabb külsőre, így azt akarjátok, hogy ők győzzenek vagy úgy gondolkodtok, hogy a csúnyácskább férfiak nyerjenek, mert nekik több szükségük van a sikerélményekre?
2021. okt. 3. 13:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a focit. Annak drukkolok, aki szerintem megérdemli. Aki mindent kihoz magából és tesz a győzelemért. Ez nem feltétlenül mindig a jobb kvalitású csapat. Magasról les*arom, hogy néznek ki a focisták. Annyira unalmas már ez a sztereotipikus baromság, hogy a nők nem néznek focit, vagy ha igen, akkor maximum a jó pasik miatt. Ez egy sport, nézzünk már ki annyit a nőkből, hogy ennek megfelelően kezelik. Ezzel a gyökér hozzáállással sosem lesz nőd, csak szólok.
2021. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!