Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy aki sokat beszél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy aki sokat beszél a szexről, az valójában nem csinálja olyan gyakran?

Figyelt kérdés

Karácsony Gergely használta tegnap ezt a hasonlatot, a politikai része most lényegtelen.

Kérdés, hogy tényleg így van, akik nagy hanggal és gyakran beszélnek a szexről, azok igazából csak kompenzálni akarnak vagy nincs ilyen jellegű korreláció? Változik esetleg a korral ez?



2021. okt. 5. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mi a rák ez a sok Karácsony Gergelyes, szexes kérdés?
2021. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

igaz is meg nem is.

attol fugg, kikkel, milyen kontextustban, milyen kozegben. aki pl. nagyobb tarsasag elott csak ugy a semmibol mindig bedobja a dicsekvos szex temat (tehat pl. ennyi meg ennyi not megkurt vagy neki ilyen meg olyan fergeteges szexei voltak xy-nal), az valoban gyanus. nem is az, hogy nem csinalja gyakran, hanem hogy minosegileg nem olyan, amikyennek eloadja.


de en pl. egy-ket kozeli baratommal sokat szoktam beszelni a szexrol, es sokmindent megbeszelunk (pl. esetleges problemakat is), tehat nem azert tesszuk, hogy hencegjunk vagy felvagjunk. van a tarsasagnak egy megkeresedett tagja, akinek nagyon nem jo a szexualis elete es o mar mindenre huzza a szajat, ha szobakerul a szex, beszologat mindenert, szoval elotte inkabb hanyagoljuk, mert tudjuk, hogy o pl csak irigykedik.

2021. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet általánosítani.

Pontosan ahogy a 2es írta

Én pl nem csak a barátaimmal beszélek a szexről.. Nem vagyok egy prűd ember, simán kiteregettem mindig is a szexuális életem. Azért mert nyitott vagyok nem vagyok kamu. Csak számomra ez nem egy olyan téma ami kellemetlen lenne

2021. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem beszéltem a témáról és nincs is az életemben központi helyen, szóval én pl nem próbálok kompenzálni. De lehet, hogy más igen.
2021. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Volt, hogy évekig nem szexeltem, volt, hogy minden nap, de kamaszkorom óra sosem beszéltem a szexről idegenek előtt. Nem azért, mert belepirulnék, hanem mert proli dolog ezt a csontot rágni és úgyis csak a bszatlanokat érdekli, akik rád vannak gerjedve.
2021. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, simán lehet, hogy valami mást kompenzál vele, nem a szex hiányát, vagy az is lehet, hogy csak ezzel tud érdekesnek tűnni. Amúgy valójában nyilván nem érdekes az ilyen ember, hanem ízléstelen, de az már más kérdés.
2021. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Az ember arról beszél sokat, ami nincs rendben nála. Egy gyomorbajos ember pl egyfolytában az emésztésével foglalkozik, és akinek nincs rendben a szexuális élete, az meg azzal. Egy jóllakott ember nem fog megrakott svédasztalról álmodozni és társalogni.
2021. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!