Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most Boldog Vagy?

Figyelt kérdés

Ha igen:miert?

Ha nem..miert nem?:D


2010. szept. 1. 18:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
nem. mert nem lehetek a szerelmemmel
2010. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Igen, mert kezdem áttörni azt a láthatatlan falat, melyet az önbizalomhiányom állított fel... Azért is, mert a haverokkal megint együtt lehetek, sőt, azért is mert a testvéreim, az anyukám és az apám is élnek. Bár külön. És nemsokára kijön egy új MMO, amit a kocka haverokkal játszunk majd (Vindictus) :D


15/f

2010. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Igen, mert ma nyertem FIFA 10-ben Legendary nehézségi fokozaton a Chelsea-vel a Manchester United ellen.
2010. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Hat nekem az egyik szemem sir a masik meg nevet :) Az egyik azert sir mert szakitottam a pasimmal aki egyebknet irto jol bant velem meg minden, csak hat nem szerettem mar.. A masik meg azert nevet mert ha minden igaz ma talizok azzal a sraccal aki miatt szakitottunk :)
2010. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem találok normális lányt aki nem felszínes.
2010. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
igen is meg nem is. boldog vagyok, mert mostanában kezdenek jól alakulni a dolgok, emellett szomorú, mert nem lehetek a barátommal...
2010. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
50%
nem..
2010. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%
közepes
2010. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon szerelmes vagyok, de már elvesztettem Őt, s későn jöttem rá, hogy nekem Ő az igazi =(((
2010. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

igeeennn nagyonnnnn

megtaláltam azt a fiút akit végre tudok szeretni <3<3

és ő is szeret már fél éve új suli és sokkal jobb mint az elözö =)=)

2010. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!