Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szerelem az srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelem az srácok, ami miatt eldobtok egy házasságot, családot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne érintett, előre mondom. Pusztán az érdekel, hogy mi visz rá erre egy férfit? Annyival jobb a másik nő?
2021. okt. 8. 23:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

4 betű:


PI_A


😆

2021. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Semmilyen!
2021. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az csak szex, azt lehet szeretővel is. Én arról beszélek, amikor mindent felad valaki egy másik nő miatt.
2021. okt. 8. 23:18
 4/22 A kérdező kommentje:

2: ez a normális. Bizony.



De nem ez a kérdés. Hanem, akik meglépik, miért?

2021. okt. 8. 23:21
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

én nem csináltam ilyet még sose, de barátaim igen.

1. évek után kiderült, hogy a felesége frigid.

vagyis becsalta a házasságba, a családba és akkor évekkel később volt végül annyira bátor a nő, hogy ezt elmondja neki és egyúttal bejelentse, hogy ezért és innentől nem fognak lefeküdni többet.

2. ez a szokásos szakító ok.

összejött egy sportos kiscsajjal, aki 90 kilós lett az évek alatt és a lány szerint ez teljesen oké dolog, nincsen ebben semmi se és nem érti miért nem fogadja el így is.

3. gyermektervezés sikertelenségek és kivizsgálások után kiderült, hogy meddő a lány.

ez tényleg szomorú dolog, és tényleg nem teljesen korrekt e miatt szakítani, de egyértelmű és világos ok.

de hasonló esetben ismertem fordítottat is.

ott a srác tényleg egy imádni való gyerek volt, mindenki szerette, de nagyon súlyos epilepsziája volt neki is, az apjának és a nagyapjának is.

és az unokatesóm szíve megszakadt mikor szakítottak, de nem akart valószínűsíthetően epilepsziás gyereket szülni neki.

2021. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem boldog, nincs öröme a családjában ezért változtat.
2021. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Millió oka lehet, nem is a szerelem a lényeg, hanem az, hogy a meglévő kapcsolat nem működik.
2021. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha az ember nem boldog, akkor feladja az addigi életét.

Nőként írom, hogy rengeteg nő ellaposodik és belekényelmesedik egy kapcsolatba. Nem elég csak a kezdeti időkben oda tenni magunkat.

Nekem volt olyan férfi barátom , aki azért vált el mert a felesége 2 évig nem feküdt le vele. Azért lássuk be ha jön egy másik nő aki viszont megmozgatja a férfit, akkor az lépni fog.

2021. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Barnabas333 ***** válasza:
38%
Nagyon sok férfi ismerősöm robbantotta szét a családot 2-3 gyerek után csak, hogy egy új kapcsolatban újra legyen szex. Én egy gyerek után nem szeretnék ilyet tenni. Persze titkos szerető az jöhetne. De ti nők szerint sokkal humánusabb elválni és csonka gyerekes családokat csinálni.. Nem tudtok sajnos gondolkodni. A párom külön szobában él, én a gyerekkel. Külön eljár túrázni, teljesen hidegen hagyja, hogy én máshol megkapnám amit már nem akar megadni. Na mindegy...44f
2021. okt. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
9-es Gratulálok! Ezt látva a gyereked milyen mintát követ majd? Elcseszed az egész életét, nyilván a sajátotokon kívül. Hosszú pszichológusi kezelést igényel majd, ha normális életet akar élni.
2021. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!