Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szerelem az srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelem az srácok, ami miatt eldobtok egy házasságot, családot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne érintett, előre mondom. Pusztán az érdekel, hogy mi visz rá erre egy férfit? Annyival jobb a másik nő?
2021. okt. 8. 23:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

18: Azt írod, hogy elítélendő a gyerekek és az anyagiak mögé bújni a válás elől.Ebben van igazság, 10-20 éve még én is ezt gondoltam.

Már nem vagyok fiatal, de öreg sem, a 40-es éveim elején járok. Én is szeretnék egy olyan nővel élni, aki felnéz rám, értékeli a tulajdonságaimat, vonzónak tart, szeret. De tudom, hogy az életem csúcsán már túljutottam. Nincsenek nagy terveim, nem akarom megváltani a világot. Nincs már erőm nőknek bizonyítani, folytonosan megfelelni a legkülönfélébb elvárásoknak. Nincsenek illúzióim, a "mindent elsöprő szerelmet"se keresem, mert ismerem annyira az embereket, hogy ne higgyek benne.

Csak annyit akarok megtartani ,amit már elértem, azt a keveset, amim van. Viszonylag kényelmes életkörülmények, szép okos gyerekek.

Mindketten átlag alatt keresünk, a szakmáinkkal hiába is mennénk máshová, körülbelül ugyanannyit kapnánk.Szeretjük a jelenlegi munkahelyeinket. Ha szétköltöznénk, az egyikünk albérletbe kényszerülne, és az akkora anyagi kiesés lenne, hogy szinte nyomorognánk mindketten. A gyerekeknek meg nem akarom ezt a jövőt.


Viszont az intimitás is hiányzik. Amit otthon konkrétan nem kapok meg. Ezért az egy, ám számomra fontos dologért nem szeretném felborítani a gyerekek életét. Nyomorúságos szeretőt tartani, valóban, de az én nyomorom legyen, ne az övéké.

2021. okt. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom 21-es, hogy az életkörülményeid nem engedhetik meg, hogy lépj.A te életed, te tudod. Bár szerintem biztos meg tudnátok oldani. Ha hozunk egy döntést és elindulunk abban az irányban biztos, hogy kapunk segítséget olyan helyekről, ahol nem is várnánk. Én már láttam nagyon mélyről induló válásokat is, és a végén minden szépen kialakult.

Sajnálom, hogy inkább szenvedsz tovább és ezt az 1 életedet pazarlod el. Az én párom is a 40-es éveiben jár, gyerekekkel, kialakult élettel, de ezeket sikerült hátrahagynia és a gyerekekkel azóta is jó a kapcsolata. Úgy gondolom minden csoda 3 napig tart. Nagyon sok ember sajnos nem tapasztalja meg élete során az igaz szerelmet, és gyötrődnek. Ilyenkor meg jönnek a különböző betegségek, nyavalyák a lelki elfojtásokból adódóan. Szomorú..

2021. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!