Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várnak el valamit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el valamit, ha ők maguk nem nyújtanak semmit?

Figyelt kérdés

Tinderen kb. a lányok felénél ilyet vagy ehhez hasonló bio-t látok (jelenlegi konkrét példa):

"Romantikus lélek vagyok és szeretem, ha egy férfi férfi módjára bánik a nővel. Ha nem ilyen vagy, húzhatsz is balra!

(...)

Fogadj el olyannak, amilyen vagyok, nem fogok mások kedvéért megváltozni. Azért szeress, aki vagyok, ne azért amilyennek akarsz látni vagy amilyennek akarod, hogy legyek."


Balra húzni balra húztam, mert szerintem ellentmondásos már a bemutatkozása is.


Sokan miért várják el (nemtől függetlenül), hogy a másik legyen ilyen vagy nyújtsa azt, feleljen meg, míg ők maguk nem képesek kompromisszumra?


2021. okt. 11. 12:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
Ennyiből, honnan tudod ő mit tud és mit nem nyújtani? Mi a baj azzal, ha valaki romantikára vágyik? Nem kell neked ilyennek lenned, nem azt kéri, hogy te vagy más aki nem ilyen ,ilyen legyen, hanem hogy ha nem vagy ilyen ne húzzátok egymás idejét. Szerintem ez teljesen korrekt.
2021. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
Protip: Ne sértődj be egy Tinder profilon, ha Tinderen akarsz csajozni.
2021. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudod, hogy ő mit nyújt? Egy árva szót nem váltottál vele.
2021. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
44%

Ma belájkolt valami háztartásbeli anyuka, akinek a bio-ja kb. annyiból állt, hogy "ha nem tudod, milyen romantikus módon udvarolni, húzzál a francba balra, nem érek rá a sz.rakodásodra".

Ez van, az emberek nagy része - nemtől függetlenül - várja az ideális társat, miközben ő maga finoman szólva sem főnyeremény...

2021. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
10%
Mai nőket meglepetésként éri ha nekik is nyujtani kell vmit, full nárcisztikusak, csak róluk szóljon minden ja és még örülj h legalább hozzádszólnak.
2021. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%
De ezt miből szűrtétek leeee??? :D :D Abból, hogy romantikus pasit keres? Olyan könnyen ítélkeztek
2021. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Szó sincs arról, hogy megsértődtem volna vagy elvből, beszélgetés nélkül balra húztam volna.


Ő romantikus, ilyen párt keres magának. Oké, elfogadom, egyáltalán nem zavar.


A kérdésem inkább arra irányul, hogy a "legyél romantikus, ha nem ilyen vagy, akkor húzz balra" és a "fogadj el olyannak, amilyen vagyok" között elég nagy ellentét van.

Miért várja el azt, hogy te legyél ilyen, ha őt el kell fogadni olyannak, amilyen? Fordítva olyan, mintha, én azt írnám, hogy "Ne legyen műkörmöd! Magamról: ne szólj bele, hogy hogyan öltözködöm, mert azt nem szeretem."

2021. okt. 11. 12:45
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem ez nem ugyanaz. Rosszul fogalmazott lehet, azzal, hogy legyél romantikus, de csak arra célzott, hogy olyan pasit keres. Azzal meg, hogy fogadj el olyannak amilyen vagyok, arra gondolt, hogy ne akarja megváltoztatni senki. Ő se akar senkit, pont ezért keres romantikus pasit, hogy ne az legyen, hogy nem romantikus pasival kerül össze akit aztán megkéne változtatnia. Akkor lenne ellentmondásos. Szerintem...
2021. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

#4-es:

Igen, ilyesmire gondoltam. Nemtől függetlenül elvár valamit, miközben az ellentéte igaz rá. A kulcsszó a nemtől függetlenül, nem szólok meg egyik nemet sem.

2021. okt. 11. 12:49
 10/36 anonim ***** válasza:
83%
De miről beszélsz, most komolyan? Honnan tudod, hogy ő nem romantikus és azért várja el a másiktól is?
2021. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!