Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várnak el valamit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el valamit, ha ők maguk nem nyújtanak semmit?

Figyelt kérdés

Tinderen kb. a lányok felénél ilyet vagy ehhez hasonló bio-t látok (jelenlegi konkrét példa):

"Romantikus lélek vagyok és szeretem, ha egy férfi férfi módjára bánik a nővel. Ha nem ilyen vagy, húzhatsz is balra!

(...)

Fogadj el olyannak, amilyen vagyok, nem fogok mások kedvéért megváltozni. Azért szeress, aki vagyok, ne azért amilyennek akarsz látni vagy amilyennek akarod, hogy legyek."


Balra húzni balra húztam, mert szerintem ellentmondásos már a bemutatkozása is.


Sokan miért várják el (nemtől függetlenül), hogy a másik legyen ilyen vagy nyújtsa azt, feleljen meg, míg ők maguk nem képesek kompromisszumra?


2021. okt. 11. 12:18
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

#8:

De ugyanaz.


Ne legyen műkörmöd, de ne szólj bele az öltözködésembe. - Én sem akarok akármilyen párt, pont ezért keresek egy műköröm nélküli nőt, hogy ne az legyen, hogy műkörmös nővel kerülök össze, akit aztán meg kellene változtatnom.

2021. okt. 11. 12:52
 12/36 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ő is azért keres romantikus pasit, hogy ne kelljen utána megváltoztatnia, mert ő se akarja, hogy megváltoztassák. Mit nem lehet ezen felfogni?
2021. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
Veled valami gond van kérdező. Éppen azért keres romantikus pasit, hogy ne kelljen "megváltoztani".
2021. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Értem, hogy mire gondolsz. Azt is értettem, hogy ő mire gondol.


Engem az ellentét zavar. Legyél ilyen, de engem fogadj el amolyannak.

2021. okt. 11. 13:02
 15/36 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon egyszerű erre a megoldás. Én kivétel nélkül minden nőt balra húzok, aki bemutatkozás helyett elvárásokat sorol fel bióban. 🙂
2021. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
89%
Akkor lenne jogos, ha azt írta volna, hogy akkor is legyél romantikus, ha nem olyan vagy. Így csak azt jelezte, hogy ha nem vagy az, akkor felesleges lenne jobbra húzni. De mindegy is...:D
2021. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
8%
Valaki látott már nőt romantikus pasi után epekedni?
2021. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
10%
10 Aki úgy kommunikál a potenciális partnerével, hogy ne "sz.rakodjon" meg lehet húzni balra a francba, az nem tűnik túl romantikus alkatnak. De a romantikus udvarlást elvárja...
2021. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
20%
16 Ha valakinek kilóg a kapanyél a szájából ("nincs időm a sz.rakodásodra"), az valójában biztosan egy érző, érzékeny lelkű, romantikus alkat, aki joggal várja el, hogy a pasi rózsaszirmokkal behintett csónakban vigye csillaglesre június közepén :D
2021. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
18%
Mert a nők manapság ilyenek, nem érzik szükségét hogy nyújtsanak bármit is. Ezért is dobják ki őket néhány szex után.
2021. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!