Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várnak el valamit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el valamit, ha ők maguk nem nyújtanak semmit?

Figyelt kérdés

Tinderen kb. a lányok felénél ilyet vagy ehhez hasonló bio-t látok (jelenlegi konkrét példa):

"Romantikus lélek vagyok és szeretem, ha egy férfi férfi módjára bánik a nővel. Ha nem ilyen vagy, húzhatsz is balra!

(...)

Fogadj el olyannak, amilyen vagyok, nem fogok mások kedvéért megváltozni. Azért szeress, aki vagyok, ne azért amilyennek akarsz látni vagy amilyennek akarod, hogy legyek."


Balra húzni balra húztam, mert szerintem ellentmondásos már a bemutatkozása is.


Sokan miért várják el (nemtől függetlenül), hogy a másik legyen ilyen vagy nyújtsa azt, feleljen meg, míg ők maguk nem képesek kompromisszumra?


2021. okt. 11. 12:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
28%

19


Én nem arra válaszoltam. A kérdésben ilyenről szó sincs.

2021. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
25%
Vicces h próbálják eztis kiforgatni meg mentegetni magukat meg persze a kérdezőt sértegetni :D
2021. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
88%
Társkeresőn a 90% egyből kuka. Férfiak is. A legnagyobb nyugalommal húzd balra. Minek ebből kérdést kiírni?
2021. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
8%

Aki ilyen szöveget kiír, az tuti nem tud nyújtani semmit, csak elvár.

Szépen hangzik, aztán ugranak rá az ostoba pasik.

2021. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj veletek, hogy a nők preferenciáját előírásnak veszitek.



Számomra legalábbis egyértelmű, hogy ha valaki azt mondja, hogy "A" embertípus az esete és én "B" vagyok, akkor konstatálom, hogy nem egymást keressük, nem pedig vért izzadok, hogy olyan legyek, aki nem vagyok vagy és nem földhöz baszom magam, hogy mit képzel, amiért nem a magamfajta isten csodáját tartja az egyetlen nyerő típusnak.


Ismételgetitek papagáj módjára, hogy a nők önteltek, miközben nem veszitek észre, hogy ti vagytok azok, akik nem bírják elfogadni, ha egy számotokra dugható külsejű ember arra törekszik, hogy belsőre megtalálja a társát és nem pedig kényszeresen becsicskul egy szebb küllemű ember elvárásainak, mint ti.

2021. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
90%

"Romantikus lélek vagyok és szeretem, ha egy férfi férfi módjára bánik a nővel. Ha nem ilyen vagy, húzhatsz is balra!"


Ha nem ilyen vagy, húzz balra.


Ha nem ilyen vagy.


Itt nincs sehol az, hogy legyél romantikus.


Ha. Nem. Ilyen. Vagy.

2021. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%

Emlékszem, mikor régen irodalom órán, azelőtt meg olvasás órán volt szövegértés. Kaptunk egy A4-es lapot, egyik oldalon a szöveg, másik oldalon kérdések a szövegről.


Pl. ott volt a szövegben, hogy "Évi sárga kabátban sétált az esőben.", a másik oldalon a kérdés, hogy "milyen színű Évi kabátja?". Emlékszem, mindig azt hittem, hogy ez átverés. Nem lehet sárga a válasz, az túl egyszerű, ennyire hülyének nem nézhetnek minket.


És lám, felnőttünk, és a kérdező az a gyerek, aki hatodikban is szótagolva olvas, és veri az asztalt, hogy mégis honnan kéne tudnia a kabát színét.

2021. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj veletek, hogy a nők preferenciáját előírásnak veszitek."


Ezt párnára kellene hímezni.

2021. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

"földhöz baszom magam, hogy mit képzel, amiért nem a magamfajta isten csodáját tartja az egyetlen nyerő típusnak."


Nők be like.

2021. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
64%

29


Aki az iróniát sem érti, azzal egyébként mit lehet kezdeni, mint partner? Képzeld el, hogy egy ilyen buta paraszttal élsz együtt... Én nem akarom

2021. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!