Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! (27+) Milyen álmaito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! (27+) Milyen álmaitok nője?

Figyelt kérdés

Milyen nőt kerestek gyermekeitek anyjának/feleségnek/életek párjának?

Milyen kvalitásokkal rendelkezzen, mit tartotok fontosnak belső szintén vagy a megjelenés szintjén?

28N


2021. okt. 14. 16:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

Elsősorban ne akarjon gyereket. A hideg ráz a terhes nőktől meg a gyerekbőgéstől, nekem ez nem hiányzik.


Egyébként meg a szokásos, ne legyen buta, mint a tök, ne dőljön be hülyeségeknek, mint a horoszkóp vagy a tudománytalan hülye kúrák meg krémek, amiket magukra kennek egyes nők, éljen értelmes keretek között tudatosan, lazán. Legyen vállalható a viselkedése, lehetőleg ne visszahúzódó, jelentéktelen ember legyen, hanem egy karakteres, jóhumorú, belevaló csaj. Nagyjából ennyi. Hogy tetszik-e vagy sem, az passz, ha nem túlsúlyos és nőnek néz ki, nagy probléma nem lehet vele külsőre. Előny, ha szereti az állatokat. Felőlem annyi kutyánk meg macskánk lehet, amennyit nem röstell, de gyereket nem engedek a házba, sem benne, sem rajta kívül.

2021. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

-Ne akarjon gyereket.

-Szeresse a vidéki életet, kertészkedést, állattartást.

-Inkább introvertáltabb típus legyen, mint én is.

-Legyen kb korombeli.

-külsőleg pedig: legyen vékony.


29F

2021. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%
Ööö...nőnemű Homo Sapiens Sapiens.
2021. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%
A domináns nők jönnek be, akinek nem szükséges mindenáron a gyerek.
2021. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
70%
Szerintem pont ezért vagy egyedül, mert nagyon jól nézel ki. Megnézzük az ilyen nőket meg beszólunk nekik, de a gyerekünk anyjának nem egy bomba nőt választunk. Már elnézést, de nem az anyaságot meg a feleséget nézzük ki egy szép nőből. Anya kell a gyerekemnek nekem meg feleség, nem egy szépség aki mellett idegeskedjek mikor pattan meg a főnökével.
2021. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondasz valamit utolsó. Bár nem minden szép nő ilyen.
2021. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
59%

Álmaim nője:


[link]


Ő például nagyon bejön külsőre. De amúgy ilyen sablon dolgokat, mint "szőkehajkékszem" nem tudnék mondani, valahogy az arcszerkezete, a haja állása, az egész összhang. Igazából külsőségeknél az egyetlen kikötésem, hogy ne legyen elhízva (cserébe természetesen én sem vagyok). Igénytelenségnek tartom, ha valaki zabál össze-vissza, és/vagy azt mondja, nincs napi 20 perce mozogni. A másik az az, hogy én 164 centi vagyok, de engem nem zavar, ha magasabb nálam, ezen általában a csajok szoktak rugózni. :D


Belsőleg összetettebb a dolog, de pár fontos:

-én személy szerint nem szeretnék gyereket, így nyilván az a jó, ha a jövendőbelim sem

-drámakirálynők kilőve; itt most nem arra gondolok, mikor rossz hangulatunkban összevitázunk apróságon, hanem arra, mikor valakinek lételeme a veszekedés - bárkivel. Családdal, barátokkal, rokonokkal, tényleg mindegy, csak valakivel. 3 évet és pár száz hajszálamat vett el egy ilyen kapcsolat.

-nem árt, ha nagyjából egyezik az ízlésünk, ez szerintem logikus

-fogadja el, hogy a zene az életem, és ezen senki kedvéért nem változtatok

2021. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%

Külsőre természetes, bájos, aranyos (tetovált szemöldököt meg ilyeneket felejtsünk el), sokat mosolyogjon, legyen vékony, mert én is az vagyok :)

Belsőre legyen kiegyensúlyozott, probléma esetén is lehessen vele értelmesen beszélni (azaz ne kezdjen el cirkuszolni, meg kiabálni), kissé antiszociális legyen (pontosabban ne kezdjen el örökbefogadni mindenkit, akikről később gondoskodnunk kell, pl. ne kelljen a barátait fuvaroznom, az otthonunkban elviselnem, meg a szomszédjánál összegereblyéznem a falevelet).

Saját gyereket szeretnék 3-at vagy 4-et, ebben legyen partner, pozitívan álljon hozzá.

31/F Amúgy szingli vagyok :)

2021. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Konkrétan nincsen ideálom, de azért van egy határ, amit meg kell hogy üssön:


Ne legyen túlzottan kicsi

Se kövér

Ne legyen gyereke

Legyen igényes önmagára

Nem baj, ha kissé ragaszkodó(szeretem az ilyen lányokat), viszont ne legyen betegesen féltékeny

Legyen tájékozott, tanult, művelt stb..


27/F

2021. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

17

MI a neve?

2021. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!