Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utasítottatok már úgy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítottatok már úgy vissza valakit, hogy közben szerettétek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem szeret, csak beképzeled magadnak. Ha szeretne, nem utasított volna vissza. Chill.
2021. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Igen, mert szabadelvű volt szexuálisan, én pedig klasszikus. Pedig mindennél jobban szerettem.

De ez a kettő nem fér el egymás mellett, változtatni pedig nem akart. Ha én változtatok akkor meg azért lett volna vége, mert nem bírtam volna,... plusz egyéb belső lelki sérülések.

2021. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem nevezném szeretetnek. De tetszett, szimpatikus volt és vonzó. De a házasság nekem szent, egy percig sem gondolkodtam azon, hogy bármibe belemenjek.
2021. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerelmes voltam, de voltak áthidalhatatlan különbségek. Elengedtem.
2021. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha a racionális józan ész győz a pillanatnyi érzések felett. Ámbátor az sem jó ha csak mindig és mindenkor racionálisan döntesz. Jégcsapként nem túl vidám az élet.
2021. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem utasított el valaki, akin azt éreztem, hogy szeret. A feleségét is szerette, nyilván nálam jobban vagy másként. Ő a gyerekei anyja, én csak egy kísértés voltam, akit kicsit jobban szeretett a kelleténél. A végén azért tudtam lezárni, mert rájöttem, hogy több vagyok annál, mint egy elemi csapás, lehet még valaki, aki áldást lát bennem és nem azt, aki tönkreteszi a boldogságot.
2021. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, életem során kétszer is. Nagyon rossz érzés.
2021. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, őrülten szerelmes voltam, de korábbi években láttam szerelmi banatosnak a srácot egy nálam sokkal szebb lány miatt és nem akartam szamár lenni a ló helyett. Bizonytalan is volt, egyet lépett felém aztán kettőt hátra. Ezt is meguntam. Közben megtudtam, hogy utálja a kutyákat, ami nálam kizáró ok. Ő pont addigra eldöntötte, hogy mégis érdeklem, visszahallottam, hogy más valaki megkérdezte, miért nem fog meg magának engem, de láttam is rajta, hogy megint nem néz levegőnek. Őrületesen szerelmes voltam, életemben 2 legnagyobb szerelem volt, ő volt az egyik és nem is lesz több ilyen, mert ez 20 évente egyszer van. Amikor közeledni kezdett, tudtam, hogy soha nem lesz erőm nemet mondani, ha kimondja. Ezért akkorát rúgtam bele, amekkorát csak tudtam és úgy löktem el magamtól, hogy a mai napig hiheti, hogy utáltam. Persze ha figyelt volna, észrevehette volna, hogy volt amikor neki hátat fordítva sírtam. De inkább elment. 10 évig nem tudtam szerelmes lenni és csak 20 év múlva, 40 évesen jött egy hasonlóan nagy szerelem. Nem tudtuk volna összeegyeztetni a kutyás, nem kutyás életmódot, bár néha sajnálom, hogy meg se próbáltam.
2021. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. Én össze akartam vele jönni, de idealizált. Mesterének kezdett el tekinteni, pedog törekedtem rá, hogy ne így legyen, és beszéltünk is erről nyíltan nem egyszer.

Csak mert hozzám hasonlót se látott még, és nem gondolta volna, hogy ilyen ember létezik, azt akarta, hogy őt is bevezessem a ihlet teli spiritualizmusba, de ebbe nem fért bele egy kapcsolat így.

2021. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!