Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal fiúk/férfiak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk/férfiak, nektek bejönne egy ilyen csaj, vagy ez szerintetek túl fiús stílus?

Figyelt kérdés
Egy olyan lány akinek fel van nyírva a kupájig a haja, és összekötve hordja mindig olyan fiús stílusban, laza kontyban vagy copfban. Ezenkívűl bő ingeket visel, legtöbbször kockás inget, és bő nadrágot bakanccsal. Van orrpiercingje és a száján is van egy karika piercing. Meg a karjain is sok tetoválás van. Ez már túl fiús stílusnak számít nektek fiúk, vagy még beleférne, sőt imponálna, hogy nem az a cicababa?

2021. okt. 22. 22:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

2 és 8 vagyok, nő, és abszolúte nem ilyen.

De sok pasinak bejön ez a tomboy stílus. Főleg ha ő maga is ilyen extrém. Tetkók, piercingek, fültágítók, furahaj, nem konvencionális öltözködés. Komolyan mit kell ezen értetlenkedni meg leszbikusozni a csajt? Tudatlanság a köbön.

2021. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

10, ő se nem rocker, se nem metálos, se nem punk, egyik se, sőt, nem is szereti az ilyen műfajú zenéket. Amúgy te csak egy vagy akinek bejön, a többségnek nem.Pont ezért én ha tetszeni akarok fiúknak akkor nem fogok ilyen stílusban járni, mert ezzel pont, hogy akinek csajosan bejönnék annak nem fogok, mert egyből elkönyvel leszbinek, vagy csak túl fiúsnak és nem vagyok neki elég nőies. Szóval itt vagy te példának, hogy van akinek bejön, de a jó erős többség nem kezdene ilyen maszkulin lányokkal.


7-es, a te válaszod visz mindent, imádom. XDD

2021. okt. 22. 22:42
 13/27 anonim ***** válasza:

Én jàrtam anno egy elèg lezűlőtt romkocsmàba - csoda hogy èlek most


Ott a lányok nagy része , aki ezt a stílust követte nyíltan vàllalta , hogy vagy csak a saját nemèhez , vagy esetleg mindkèt nemhez vonzódik.


Ismerek làtàsból egy csajszit, neki fiú pàrja van pl, de annyira fiús lányokkal előtte ,hogy nem lepne meg ha B lenne

2021. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
11, én személyesen is ismerem, és csak jobban tudom szerintem, hogy milyen mint te, inkább az a tudatlanság amit te csinálsz, mert semmit nem tudsz róla, ja és nem is lányoknak szólt a kérdés, vagy ha már lányok is írnak legalább olyasmik legyenek mint ez a csaj akik a tapasztalataikat leírják, ne már olyan akitől ez a stílus messze áll, és semmit nem tud erről, na ez már mellékes. Soha senki nem látta még fiúval, 23 éves, nem szorong, egy talpraesett, nagyszájú csaj, tehát ez sem lehet az oka, hogy nem volt még fiúja. Mindenki fél tőle kb, még a fiúk is, mert simán beszól bárkinek meg megvédi magát. Volt már olyan is, hogy fiúkkal verekedett. Amikor a lányok szóba hozzák neki a fiú témát akkor csak terel, meg hirtelen dolga akad és mennie kell, szóval sose válaszol nekik a kérdésre. Plussz állítólag az egyik csaj látta már őt egy lánnyal kézenfogva sétálni, de lehet ez csak pletyka. Mindenesetre gyanús. Ha nem érdekelné a pasizás meg a párkapcsolati dolog akkor mondhatná ezt, nincs ebben semmi rossz, de ő nem mond semmit, csak terel. Ja és mielőtt valaki írná, hogy miért faggatom, nem én faggatom, hanem más lányok.
2021. okt. 22. 22:52
 15/27 anonim ***** válasza:
Rendben, leszbikus. A helyében én is az lennék ha te próbálkoznál nálam 😁
2021. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
13, hát igen, őt is amint meglátja az ember azt hinné, hogy leszbikus, de hát ezt még nyíltan nem közölte, nem vállalta eddig a szexualitását nyíltan, amihez persze senkinek nincs köze, de túlságosan titkolózik, pont ezért gyanús már. Ja meg hüvelykujj gyűrűt hord, az meg úgy tudom egy leszbikus szimbólum, amiről "megismerik egymást", de sok más gyűrű van még a kezén, mindegyik olyan egyszerű, fiús gyűrű. Kockás ingje is van vagy 15. Minegyik más színű, és legtöbbször azokba jár. Tehát vannak árulkodó jelek azért na, ha más nem a hüvelykujj gyűrű azért gyanús, mert általában a leszbikusok hordanak olyat, ez köztudott. Ha bulizik ő akkor is ilyen bő ruhákban van, tehát több mint fiús szerintem. Mert nem minden fiús lány leszbikus, de ő már túlzottan is maszkulin, mind viselkedésre, mind érdeklődésre, mind stílusra.
2021. okt. 22. 22:59
 17/27 A kérdező kommentje:
15, lány vagyok édes, szóval ez nem jött be. :D
2021. okt. 22. 23:00
 18/27 A kérdező kommentje:
De azt továbbra sem értem, hogy a f*szért ír ide olyan csaj akinek nincs erre rálátása, mert mondom ha még ilyen stílusú lenne, akkor megcáfolhatná a gyanúmat azzal, hogy mégis hetero, de egy nőies csaj minek ír, úgy, hogy fiúkhoz szól a kérdés? Szövegértelmezés nulla látom, mint mindig, hacsak nem érzi magát fiúnak. XD
2021. okt. 22. 23:02
 19/27 anonim ***** válasza:

Leírom hogy nő vagyok, te erre állítólagos nő létedre leédesezel, és közlöd hogy én fiúnak érzem magam. Jár a taps 😂

Na jóccakát. Úgy vagy te nő ahogy én férfi. De kiegyezhetünk abban hogy genderfluidok vagyunk, na mit szólsz? 😁

2021. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tudná esetleg, erről a hajról beszél a kérdező:

[link]


Egyébként ennél jobban talán nem tudtál volna körül írni egy sztereotípikus leszbikust, mint ahogy azt a leírásban tetted. :DD

2021. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!