Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal fiúk/férfiak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk/férfiak, nektek bejönne egy ilyen csaj, vagy ez szerintetek túl fiús stílus?

Figyelt kérdés
Egy olyan lány akinek fel van nyírva a kupájig a haja, és összekötve hordja mindig olyan fiús stílusban, laza kontyban vagy copfban. Ezenkívűl bő ingeket visel, legtöbbször kockás inget, és bő nadrágot bakanccsal. Van orrpiercingje és a száján is van egy karika piercing. Meg a karjain is sok tetoválás van. Ez már túl fiús stílusnak számít nektek fiúk, vagy még beleférne, sőt imponálna, hogy nem az a cicababa?

2021. okt. 22. 22:10
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

19, én mindenkit leédesezem, téged csak gúnyosan meg iróniának szántam, de hát aki nem érti azzal nem tudok mit csinálni. :D Ha nem érzed magad fiúnak akkor nem értem mit okoskodsz itt a kérdésem alatt, úgy, hogy direkt a fiúkhoz szól a kérdés, ez benne van a kérdésben, nem csak most találom ki. Szóval akkor nyelvtan órán nem figyeltél, vagy nem tudom továbbra sem, hogy mit csináltál itt, meg mit okoskodtál úgy, hogy ez rád kicsit sem illik amiről írtam. XD Ez olyan mintha valaki kiírna egy kérdést a vegetarianizmusról, és én húsevőként odamennék okoskodni, hogy jajj ez nem így van ám, meg rosszul tudjátok, én tudom jól, akkor is ha én nem vagyok vegetáriánus. Na te pont ugyanezt csináltad. :D Na de jól is teszed, hogy mész, amikor meg felkelsz akkor legyál oly szíves és keress egy másik kérdést inkább, amire tudsz is válaszolni, mert van benne tapasztalatod vagy érint téged. Na byebye. :D


20, igen, na te értetted legalább. Mondjuk ezt nem tudtam jól elmagyarázni, szóval érthető ha valaki nem tudta mire gondolok. Köszi. :D Hát én csak az igazat írtam róla le jellemre. :D

2021. okt. 22. 23:41
 22/27 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, fiús lány vagyok, bő farmerral és kockás ingekkel, és a fiúkat szeretem, jelenleg is kapcsolatban vagyok. Tehát nem minden "fiús lány/tomboy" meleg.

De igazából a te életedben változtat valamit, hogy ez az ismerősöd meleg-e vagy sem? Csak gondolj bele, hogy neked hogy esne, ha a hátad mögött kibeszélnének. Ne légy bully.

2021. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22, az oké, hogy fiús lány vagy (végre olyan is írt akit érint a kérdés, nem úgy mint az előző csajszikát aki csak úgy idekeveredett a semmiből xd), ha már itt tartunk én is inkább vagyok fiús lány mint csajos, nekem is vannak bő ruháim, de ez nyilván nem felétlen egyenlő azzal, hogy valaki meleg vagy sem. Barátom van nekem is. De amit a leírásban írtam lányt, annyira nem hiszem, hogy fiús vagy, tehát nem gondolom, hogy fel van nyíratva hátul a hajad, nem hiszem, hogy hüvelykujj gyűrűt hordasz, nem hiszem, hogy tereled a témát ha fiúkról van szó, már csak azért sem, mert te felvállalod, hogy pasid van, gondolom az ismerőseid is tudják nagyrészt. Nem fogom ismételni magam, már mindent leírtam a lánnyal kapcsolatban, az már TÖBB MINT FIÚS, se te (persze cáfolj meg nyugodtan), se én nem vagyunk annyira fiúsak mint ő, pedig én is az vagyok. És nem érdekel annyira, csak azt akarom ezzel mondani, hogy igenis a nagy százaléka annak aki olyan mint a kérdésemben említett lány, az vagy leszbikus, vagy biszex. Lehetnek kivételek, de nyilván arra gondol mindenki először, hogy meleg, mert a többségükről (nem az összes, de a többségükről) kiderül, hogy a saját nemüket is szeretik.
2021. okt. 22. 23:58
 24/27 A kérdező kommentje:
Amúgy azt mivel magyarázzátok, hogy hüvelykujj gyűrűje van? Mert ez szimbolúm, ezt nem tudni... :D Persze lehet véletlen egybeesés is, hogy csak simán ez tetszik neki, és nem tudja mi a jelentése, de túl sok lenne az ilyen véletlen egybeesés szerintem akkor már.
2021. okt. 23. 00:00
 25/27 anonim ***** válasza:

"fel van nyírva a kupájig a haja"



Ez nem tetszik.



"Van orrpiercingje és a száján is van egy karika piercing"



Ez meg elmegy.



"bő ingeket visel, legtöbbször kockás inget, és bő nadrágot bakanccsal"



Ez viszont jo.



"Meg a karjain is sok tetoválás van"



Ez sem tetszik.



"vagy még beleférne, sőt imponálna, hogy nem az a cicababa"



Imponalna, csak a kerdesben szereplo csaj kisse tultolja.



37F incel

2021. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
36%

Ilyenkor mindig elveszítem a kontrollt.


Nem f@sz mindegy????? De komolyan

2021. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%
Férfias férfinak egy ilyen nő nem vonzó.
2021. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!