Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy sráccal kiveszünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sráccal kiveszünk egy szobát azért hogy szexeljünk, még ott a helyszínen is mondhatok neki nemet, ha meggondolom magam az utolsó pillanatban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 23:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Abszolút!
2021. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%
Bármikor mondhatsz neki nemet.
2021. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Az utolsó pillanatban már nem lehet. Benne van a szálloda házi rendjében.
2021. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
77%

Igen, de ha most ezen gondolkodsz, ez jár a fejedben, hogy még ott is mondhatsz e nemet, akkor szerintem még nem állsz rá készen.


Ilyenkor nem ilyen dolognak kéne foglalkoztatni, hanem égned kéne a vágytól, mert annyira vágysz rá.


Egyébként korrektebb lenne ha előtte átgondolnád, és nem az utolsó pillanatban közölnéd vele. De ettől függetlenül nem hogy közvetlenül előtte mondhatsz nemet, hanem még akkor is leállíthatod ha már belekezdtetek.


Nemet nem csak te mondhatsz egyébként, hanem ő is.

2021. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
18%

Mondhatsz nemet, de azzal vége mindennek!


Férfiként sosem értettem azokat a nőket, akik már az ágy előtt gondolták meg magukat.


De komolyan, ha nem hagyod magad dugni, minek mész vele szobára?

2021. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
19%
5, Mert nagy lánynak akar tűnni csak nyulambulam.
2021. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
56%
#5 A férfi nem szégyene vagy, remélem, tudod.
2021. okt. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
46%

Bocs #7-es, de nőként én sem értem azokat akik veszik a fáradságot, elviszik a kapcsolatot az ágyig, ott meg hátra arcot csinálnak. Ez legalább annyira gáz, mint az oltárnál sztornózni az esküvőt.


Ennyire nehéz előre gondolkodni?

2021. okt. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%
Inkább el se menj, látszik hogy nem igazán akarsz :D
2021. okt. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nemet mondtam, de nem érdekelte, mondanom se kell mi lett belőle...azóta is utálom magam emiatt, hogy ilyen helyzetbe kerültem.
2021. okt. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!