Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy sráccal kiveszünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sráccal kiveszünk egy szobát azért hogy szexeljünk, még ott a helyszínen is mondhatok neki nemet, ha meggondolom magam az utolsó pillanatban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 23:59
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
75%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. De ha már ezt a hasonlatod akarod: képzeld el, hogy egy nagy, erős fickó elhív magához csapot szerelni. Amikor ott vagy, kiderül, hogy még sok más mindent meg kéne szerelni, de nem tud fizetni, vagy nem is romlott el a csap, ez csak egy csapda volt és valójában villanyt kéne szerelned, de azt meg nem tudsz, vagy egyszerűen csak sggbe akar dugni téged. Ezekben az esetekben felöltöznél és eljönnél?
2021. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
57%
De ha te vízvezeték-szerelő vagy, akkor neked az a dolgod, ha megrendelés érkezik, amit kifizetnek, akkor odamész és megcsinálod, és megkapod a pénzt érte. Ezzel szemben a nő nem arra van, hogy mindenféle szerencsétlen incel “odarendelje” és használja. Az egyiknek ez a munkája, a másiknak meg érzelmi döntés. Ha nem vagy képes felfogni a különbséget, neked semmilyen nő nem való.
2021. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
20%

31.-re.


Az más! Ha a csaj + pasi megy szobára, ott mind a 2 tudja, hogy dugás lesz.


32.-re.


És ha nem veszem el a pénzt?

2021. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
64%

33! Akkor kapsz egy rossz online értékelést, esetleg szólnak a főnöködnek, és bárkinek, aki téged akarja munkára hívni, elmondják milyen szar munkaerő vagy. Ha nem tetszik a munka, akkor eleve mondhatod, hogy nem vállalod, csak egy vízvezetékszerelőnél viszonylag ritka az, amikor olyan előre nem látható tényezők jelennek meg, esetleg érzelmi attitűdváltozás következik be egy csapcserénél, hogy munka közben kelljen visszalépni. Persze, szerintem akkor is, ha kap pl egy sürgős hívást, meg lehet azt normálisan is oldani, hogy ne legyen cirkusz, senkit nem lehet semmire se kényszeríteni.

Az viszont, ha gond nélkül szexelnél (erőszakolnál) úgy, hogy a másik nem 100%-ig biztos, hogy akar-e veled lenni, csak rólad állít ki szegénységi bizonyítékot. Igazából az egész hozzáállásod azt sugallja, hogy nem voltál még úgy nővel, hogy az lelkesen, teljesen önként akarta volna veled a szexet. Sokat elmond…

2021. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
54%
Ez a 33-as, meg amiket mindenhova ír (fel lehet ismerni az írásképéről), ezek alapján orvosi eset. Nem komplett az biztos.
2021. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
56%

#30

Ennek a hasonlatnak akkor lenne értelme, ha nő nem feküdne le veled, hanem egyenes megver. Akkor lenne értelme a hasonlatnak, ha a szerelő megjelenne, majd rögtön el is menne. Ebben az esetben morgolódnék egyet, majd hívnék egy másikat, és az előbbit soha többet nem hívnám, ahogyan a cégét se. Így érthető?

2021. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
63%

A srác tudja, hogy ilyen bizonytalan vagy? Mikor én találkoztam így egy sráccal és bizonytalan voltam, akkor megbeszéltük hogy először egy kávézóban találkozunk, ismerkedünk. A második alkalommal már volt szex.


Ha bizonytalan vagy, jobb ha nem ott jelented ezt be. Mert ő úgy készül hogy szex lesz.

N

2021. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Én ezt azért kérdeztem, mert nemrég óta ismerem a srácot. Tetszünk egymásnak és én is akarom vele a szexet. Ami miatt időnként elbizonytalanodok, az pl önbizalom hiányos vagyok, ő pedig sportos, félek esetleg nem tetszenék neki vagy nem lennék elég ügyes. De amiatt is vannak félelmeim, hogy ott esetleg kiderül majd nem is olyan kedves, vagy nem úgy kezdődik az egész. Az ember bármi miatt is kiábrándulhat hirtelen, vagy elmehet a kedve az elején, nagyon sok oka lehet, nem csak higiénia, hanem bármi. És most nem arra gondolok hogy nem tökéletes a teste, mert én nem vagyok olyan, ha tetszik valaki a hibáit is el tudom fogadni. Viszont ezen kívül még annyi oka lehet, hogy ott hirtelen az elején mégis meggondolom magam. És nem szeretnék senkit megbántani, nem akarok bunkó lenni senkivel és ezért kérdeztem, mert bennem is felmerült az hogy már ott nemet mondani tényleg nagyon sértő és biztos rosszul esik a másiknak vagy lehet teljesen bolondnak nézne.
2021. okt. 24. 22:53
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam hasonló helyzetben egy nővel. Még szűz volt és már 2. éve vártam rá türelmesen. Aztán megelégeltem és elengedtem a szex dolgot. Csak élveztem, a kapcsolat többi részét. A szerelmet, az összebújást, a csókot a közös programokat stb. Aztán egyik nap ő mászott rám és így történt meg a dolog. Csodálatos volt.


A párod el tudná engedni a szexet egy időre ha megkérnéd? Lenne veled olyan türelmes hogy kivárja amíg jobban meg tudsz benne bízni? Mert ez sokat segítene neked szerintem. Mintha csak ilyen elvárásaként feküdnél le vele most. Persze kívánod, de természetes egy tapasztalatlan nőnél hogy ennek ellenére több időre van szüksége.

2021. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az egyik ami miatt bizonytalan vagyok. Ő folyton kérdezgeti a szex dolgot, hogy na mikor, na mikor. És emiatt is félnék, hogy nem vár már többet. Pedig én tényleg oda vagyok érte, és nagyon fájna, ha emiatt elveszíteném.
2021. okt. 24. 23:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!