Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy sráccal kiveszünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sráccal kiveszünk egy szobát azért hogy szexeljünk, még ott a helyszínen is mondhatok neki nemet, ha meggondolom magam az utolsó pillanatban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 23:59
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy lehet, kell is, ha nincs kedved hozzá. Más kérdés, hogy szerintem el se kell jutni az ágyig olyannal, akivel nem vagy biztos benne, hogy akarod.
2021. okt. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizonytalan vagy, nem bízol benne vagy magadban, hogy tényleg ezt akarod vagy jó ötlet, ne menj bele ilyen ígéretbe, szituációba. Akkor feküdjetek le, ha már te se bírsz magaddal.
2021. okt. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
30%
Barmikor mondhatsz nemet, de talan arra is gondolhatnal milyen erzes ez a masiknak. Ha nem vagy biztos a dologban, nem menj szobara, ennyi.
2021. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatsz nemet, ezzel azonban csak egyetlen apró bökkenő van: hogy Ő elfogadja-e ezt a választ tőled, vagy megerőszakol?


Ha nem akarsz szexet semmiképp, akkor gondolkodj előre, önvédelemből főleg.

2021. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
0%
Miért fogod meggondolni magad?
2021. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem majd mielőtt elmegy, akkor szólj neki hogy mégsem bocs...

🤣

Beteg egy világban élünk...

2021. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
13%
Hú de nő vagy 🤦🏻‍♂️
2021. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
74%
Azért az itteni értetlenkedőknek: az utolsó pillanatban is mondhat olyasmit a srác ami red flag. Lehet, hogy az erőszak, gyilkosság áldozatai is megérzik az utolsó pillanatban, hogy valami nem kóser, de már nem tudnak, nem mernek nemet mondani. Mert ilyenkor már "nem lehet"....Miért nem?
2021. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
3%
#18 ugye az utolsó pillanatban mert csak lemondott kefélés is red flag? Vagy minden a férfi hibája?
2021. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mit nem értenek egyesek. Több olyan dolog is van ami már csak helyzetben, vetkőzésnél derül ki. Pl higiénia teljes hiánya odalenn, büdös, undort keltő farok, neadjisten szemmel láthatóan nemi betegsége van.

A 18-as által írottaknak van még egy válfaja: amikor attól ijed meg a nő hogy ott derül ki hogy a kedves, simogatós fiú aki levette a lábáról, és akivel egy jó kis szex reményében megy szobára, valójában egy perverz állat és kiderül hogy csak a beteg fétiseit akarná kiélni a másikon, szó sincs szeretkezésről.

Tehát olyan nincs hogy BÁRMIBE beleegyeztem azzal hogy kettesben maradtam vele. Ha előkerül egy retkes farok és közlöm hogy na én most tiplizek és ezt nem hagyja, mert hát feljöttem, most már nincs visszaút, az erőszak és feljelentés.

2021. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!