Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam a számomra tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a számomra tökéletes férfit, de nem tudok vonzódni hozzá? Miért?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta barátok vagyunk, mindent elmondunk egymásnak, minden számomra fontos dologban tökéletes, de nem tudok többként tekinteni rá, mint barát.

Más barátom nincs is rajta kívül.


2021. okt. 25. 18:08
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Amúgy tetszik nekem, mint férfi, de ennyi. Egy helyes pasi, aki nagyon jó barát és lelki társ.
2021. okt. 25. 18:09
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Nők. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Ő összejönne veled?

Illetve milyen pasikhoz vonzódsz? Itt megtalálod a választ hiába lenne tökéletes de..

2021. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

tedd ezt: kezd el tudatosan kerülni, ne írj neki, ne beszélj hozzá

nézd meg hogyan érzed magad 1 hónap múlva

2021. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
44%
Hogy lehet tökéletes valaki szex nelkul? Se intimitas se vagy... Sztem vagy tini kategoria vagy fogalmad nincs arrol hogy egy kapcsolat hogyan is mukodik
2021. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 25 éves koromra el kellett fogadnom, hogy tökéletes kapcsolat csak a fejemben létezik. Valami mindig hiányozni fog a tökéletességhez. Vagy nagyon vonz testileg, de nem tudnék vele járni, vagy lelkileg jó minden, de nem akarok vele szexelni, vagy mindkettő jó, csak az anyagi helyzete szar…szőke herceg nincs, valamelyik elvárásból engedni kell. De az mondjuk ne a szex legyen :D
2021. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt jelenti a baratsag
2021. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem tokeletes kell, hanem kolcsonos vonzalom. Ennek hianyaban johet a hazugsagban szenvedes.
2021. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
30%
Onnan látszik hogy nem vagy magasabb érzelmi szinten mint egy 12 éves, hogy a tökéletes férfi/kapcsolat fogalmakra alapozol.
2021. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
30%
Miért is akarnál a barátodtól ilyesmit? Ez elég szánalmasan hangzik.
2021. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!