Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak idegenek bókolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak idegenek bókolni nektek vagy szépnek/helyesnek nevezni titeket, ismerkedési szándék nélkül?

Figyelt kérdés

Utcán, rendezvényen, akárhol, tényleg csak két-három mondatban, aztán az illető megy a dolgára, szinte nem is várja meg a reakciót.


Ha mindezt kedvesen, normális stílusban teszi az ember, az valamilyen szinten jólesik, vagy inkább kellemetlen nektek?


Nők és férfiak válaszát egyaránt várom.


2021. okt. 27. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Köszönni nem képesek
2021. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
megesett mar, azert a ‘szoktak’ eros, nem fordul elo napi szinten. legjobban az esett, amikor egy oreg nenike megdicsert, hogy milyen csinos vagyok, mert tudom, hogy o minden hatso szandek nelkul tette.
2021. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A lecsúszott "szép lány van egy apród" szinten kívül nem, szerencsére, azt meg tudom kezelni és nem állok meg.🙂
2021. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
#3 Legalabb a csovesek szepnek tartanak. Az is valami.
2021. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak és teljesen a stílustól és az adott helyzettől fog, hogy jól esik vagy nem. Volt, ami nagyon jól esett és olyan is, ami egyszerűen rém kínos volt.
2021. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak. Régebben volt, hogy zavart, nagyon ritkán, hogy jólesett (ha olyan mondta...), ma már inkább semleges.
2021. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Szoktak. Nekem főleg akkor esik jól, ha nők mondják, mert mi nők aztán ám tényleg ritkán dícsérjük meg a másikat.

Egyébként nem vagyok egy szép nő, de igyekszem elegáns és csinos lenni + nagy előnyöm a kedvesség és így azért bátrabban bókolnak vagy dícsérnek meg az emberek.

A legjobban talán az esett, amikor egy távoli ismerősöm 5 hónappal a szülésem után meglátott egy eseményen és odajött hozzám ezzel a szöveggel: "Bocsi, ne haragudj, hogy zavarlak, de nem bírom magamban tartani, el kell mondanom, hogy te ragyogsz! Mintha nem is most szültél volna, nagyon csinos vagy!Gratulálok!"

Azért talált be ez a megszólítás ennyire, mert

1. végre egy objektív véleményt hallottam

2. nehéz terhességem volt (szigorú diéta, sok hányás)

3. hasfájós volt a babám, aki mellett 2-3 órákat tudtam csak aludni, ami pszichikailag is teljesen kikészített.

Ott, akkor visszazökkentet a valóságba és tudatosult bennem, hogy nem szűntek meg nőnek lenni.

2021. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Igen, kislany korom ota. 22/L
2021. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Idegenek ismerkedési szándék nélkül nem igazán. Akik bókolnak néha, azok a korombeli srácok, de ők ismerkedési szándékkal.
2021. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult már párszor. Amikor nem hátsó szándékkal mondták, akkor evidens, hogy nem is volt kínos és mindig jól is esett. Igazából az ilyen bókokat szeretem a legjobban.

A legjobban az maradt meg, mikor egy kislány nézegetett egy darabig, aztán kedves mosollyal azt mondta, hogy szép vagyok, vagy mikor az utcán egy elegáns nő elismerően végigmért és csinosnak nevezett. De több férfi kolléga is volt, akik szépnek/csinosnak neveztek, de nem azért, mert akartak volna valamit (a szituáció sem olyan volt), csak tárgyilagosan megjegyezték.

2021. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!