Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy pasi kiszáll az autójából, leszólít egy csajt, hogy milyen csinos és ráér-e most beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 10:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
12:08: De jó, tök izgi lehetett! :D És tényleg ilyenek is vannak, úgyhogy annyi csajok, hogy ésszel kell ezt is csinálni! :)
2010. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ha én egy kávézóban ülök egyedül és könyvet olvasok, vagy egy bevásárlóközpontban sétálgatok, buszon utazok, stb., akkor megértem, hogy valaki odajön, és leszólít, mert látszik, hogy semmi fontos dolgom, nyilvános helyen vagyunk, emberek közt.

Ráadásul szerintem egy ember megítélésében nagy szerepet játszik, hogy hol találkozunk vele. Szórakozóhely: na, ez egy részeges soviniszta; könyvesbolt: hmm, milyen művelt és kifinomult. De az utca annyira általános közeg, hogy azonnal beindítja a riasztót, és mint minden ismeretlentől, ettől is félünk.

Csak úgy az utcán odamenni valakihez, aki - mint általában az utcán gyalogló emberek többsége - tart valahová, eleve gyanús (nekem). Ő nem A-ból B-be akart eljutni, csak úgy üldögélt és nézelődött? Egy kocsiban? Nekem, ha utcán sétálok, nincs időm leállni társalogni. Telefonszámot meg senki nem ad meg egy vadidegennek, ezért tűnik nekem úgy, hogy aki az ismerkedésnek ezt a formáját választja az, ha nem is szatír, de nem túl okos. (Tehát már nem szimpatikus.)

Sokkal, de sokkal jobb többször elküldeni emberkéket, mint egy alkalommal pórul járni.

2010. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy bár álmodoztam romantikus hercegről, egyetlen olyan szituációt sem álmodtam meg, amikor elémugrik egy kocsiból.
2010. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
egyébként én magam nem tartom hú de szépnek,és mégis mindig ilyesmi helyzetekbe keveredek...egyébként d.u.2 óra volt,hogyne mászkálnék egyedül az utcán? nem kísérgethet senki....
2010. szept. 3. 16:58
 25/28 anonim ***** válasza:
12.21: őszintén remélem nem sértelek meg, nem is ez a célom, de egy kicsit fura a felfogásod. Ilyen következtetéseket levonni?! Szerinted attól, mert valaki bemegy egy könyvesboltba már művelt és kifinomult?! Egyrészről az őrültek is tudnak olvasni és könyvesboltba is járni, sőt! Másrészről szórakozóhelyen szerinted csak részegesek vannak?! Bocsi tényleg, de pont ez a véleményed eléggé soviniszta megnyilvánulású és van egy olyan érzésem, hogy te kb. egy lakásban gubbasztó, egész nap könyveket olvasó, közösségekbe járást soha sem igénylő emberke lehetsz. Ezzel egyébként komolyan mondom semmi baj nincs, csak akkor ne írj le szinte tényként ilyen alaptalan következtetéseket, általánosításokat.
2010. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem tényként írtam le. Csupán azt mondtam, hogy egy emberhez a környezete is hozzátartozik. És az lehet ugyanaz az ember. Pl. Ha X-szel először egy kocsmában találkozom, nem biztos, megadom a számom. Ha viszont a Szépművészetiben, akkor talán. EZ NEM TÉNY. És nem is mondtam soha. Ezért volt a mondanivalóm teletűzdelve a "nekem", "számomra", "szerintem" kifejezésekkel.

Egyébként meg érzékelek egy csepp iróniát abban, hogy felszólítassz, hogy ne általánosítsak, aztán te is ugyanezt teszed, mert szerinted aki okos, vagy nem mindennapi gondolatai vannak, az biztos otthon van egész nap. Bár hogy a lakás elhagyása milyen módon zárja ki egy könyv elolvasásának lehetőségét, az nekem rejtély.

2010. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt mondom, hogy nem feltétlenül tartozik egy emberhez a környezete, vagyis a mostani példáddal is csak erősíted azt amit leírtam. Igen az elképzelésem leírása rólad valóban egy általános kép és pont azt próbáltam vele sejtetni, hogy attól még nem biztos, hogy ilyen is vagy. Vagyis jól sejtetted, hogy nem szó szerint értettem, de végül mégis rosszul értelmezted.

Az meg szerintem szintén nem függ össze, hogy valaki okos meg, hogy szeret-e otthon ülni. (Már csak azért sem, mert akkor úgy látszik én szerinted egy kivétel lennék a meglévő felsőfokú OKJ-mel valamint azzal, hogy utolsó éves vagyok az ország egyik leginkább elismert főiskoláján. Félreértés ne legyen belőle, nem azért írtam le ezt mert nagy lenne az arcom!) SZERINTEM ez is a te téves következtetésed egyike, u.úgy, mint az előzőek.

Az utolsó mondatoddal pedig nem értem mire akartál utalni, de ha szimplán arra, hogy pl. utazás közben is lehet olvasni, akkor meg azt nem tudom, hogy ez hogyan kapcsolódik ahhoz amit én írtam.

Ha szeretnéd folytatni, szívesen beszélgetek még veled erről pirvátban is ha gondolod, mert számomra érdekes a világnézeted (bár az is lehet, hogy én vagyok a más), viszont lehet, hogy a többieket untatjuk. Tényleg írj nyugodtan privát mailre, ha úgy gondolod, ezt most szó szerint értem.

2010. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...kíváncsi voltam,hogy más is ugyanúgy viselkedett volna ebben a helyzetben,mint én:)

Nektek jó privizést:)

2010. szept. 4. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!