Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy pasi kiszáll az autójából, leszólít egy csajt, hogy milyen csinos és ráér-e most beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 10:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

ne mászkálj egyedül,ez csak egy jó tanács nem csak neked minden fiatal csajszinak,pláne este! egyik ismerősömet is megtámadták eltört a lába ahogyan védekezni próbált elesett kiesett pár foga,szóval nem játék ez csajok!

21/F

2010. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Mondhat bárki bármit, ez nem normális ismerkedési forma! Megvan a módja, hogy kell ismerkedni, ez nem arra ment ki hanem egy dugásra, hátha valamelyik csaj bedől. Rosszabb esetben meg elvitt volna valahová és megerőszakol, elad. Ez nem túlzás, a mai világban nagyon sok ilyen eset van. Aki meg ezt természetesnek veszi, még nem találkozott ilyen esettel. Rohadt jó lehet ha mész valahová és állandóan basztatnak mert akarnak tőled valamit. Ebbe is gondoljatok már bele. Annak az embernek nem voltak tiszták a szándékai.
2010. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, lehet én vagyok ufó, de semmi bajom az ilyen ismerkedéssel. Most mennyivel rosszabb annál, mintha odajönne egy szórakozóhelyen, vagy írna egy közösségi oldalon, hogy tetszem neki, stb.

Én ha ráértem volna, tutira azt mondom, hogy igen, de a kocsiba persze nem ültem volna be. Hanem mondjuk akkor addig sétáljunk egy jót. Kivéve ha nem tetszik az illető, akkor azt mondtam volna, hogy nem.


Szerintem kicsit túlparázzátok a dolgot, és nem is értem, minden lány arról ábrándozik, hogy egyszer csak megjelenik a herceg, aki elrő látásra beleszeretett... és meglepő, eredeti, romantikus... hát ez pont az lenne. Ha hagynátok.


Mondjuk talán az is mondatja velem ezt, hogy én vevő szoktam lenni az ilyenekre (autóból kiszállós mondjuk nem volt, de egy csomó más helyen igen, például étteremben az asztal másik oldalán ülő pasi, vagy a lépcsőházunkban egy mint utóbb kiderült, betévedt idegen), és csupa jó tapasztalatot szereztem. Az emberek alapvetően kedvesek. Illetve attól, hogy elmész vele sétálni, semmivel nem vagy nagyobb veszélyben, mintha csak szembejönne az utcán :)

2010. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"Mondhat bárki bármit, ez nem normális ismerkedési forma! "


Nem kötekedésképpen, csak mert kíváncsi vagyok: Akkor mi a normális ismerkedési forma?


Mindenki azt írja , hogy az ilyen nem normális, meg minden, de (az utolsó kivételével) senki nem mondja, hogy mi lenne az?


Lécci homályosítsatok fel, mert ezek szerint nagyon leragadtam az ősidőkben! XD

2010. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem elmebeteg dolog így ismerkedni! Persze nem ülök be idegen autóba, de mi van, ha tényleg csak megtetszettél neki, és mégis hogyan kerítsen később elő? - élt a lehetőséggel.
2010. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor előfordult már velem, rövid úton leráztam őket. Igazából engem nem zavar ez a kocsiból kiszállok bemutatkozom, beülök valahova dolog csak engem mindig akkor találnak meg ha van párom :)
2010. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy kiderült itt is van akinek bejön ez az ismerkedési forma és van akinek nem.

Én azok közé tartozom, akinek elsőre mindig nagy büszkeség volt, amikor ilyen történt, de elővettem az eszemet és mérlegeltem a helyzetet. Tényleg nem rosszabb, mint egy szórakozóhelyen leállni valakivel, mert ott is tehet bárki mondjuk kábszert az italodba vagy bármi.

A lényeg, hogy mindig észnél legyen a lány és ne essen hasra attól, hogy őt most leszólították, hanem álljon úgy a dologhoz, hogy valaki ismerkedni szeretne. Tényleg jó ötlet lehet elhívni mondjuk sétálni és beszélgetni nyilvános helyre, csak az eszem azt mondja megint, hogy ha rosszakaró, akkor valószínüleg ebben is profi. A lényeg, hogy bízzatok az ösztöneitekben lányok, legyetek óvatosak, mert burokban élve tényleg nem fog rátoktalálni az igazi!

2010. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekelne, hogy aki írta megvan a módja az ismerkedésnek, mire gondolt?

Szórakozóhelyre? Én ugyan már nem járok le, de anno (10-15 éve) simán ha egy pasi odament egy csajhoz, akkor 10ből 10 dugni akart. Akkor ez hol más?


Ha beszélgetni szeretne, megvan a módja annak, hgoy megadjuk neki az esélyt anélkül, hogy veszélybe sodorná magát egy nő. Soha nem lehet tudni. Ha kretén, azt le lehet szűrni a beszélgetésből, ha nem, akkor is ma már könnyen ki lehet nyomozni, hogy ki kicsoda (iwiw, facebook).


Én szerintem ez is csak egy módja az ismerkedésnek és szerintem inkább szomorú, hogy ma már mindenki alapból rosszat feltételez.


Annak adok igazat, aki azt írja, hogy mi nők várjuk a romantikus herceget, aki majd egyszer csak betoppan... mégis hogy? Nem fog előre bejelentkezni, hogy fiygelj jövök!

33/N

2010. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Akkor normális, ha vannak mások is arra, nem ijjesztő a helyzet és nem nyomulós formában és nem egyszerre letámadja a férfi a nőt. Hanem finoman, csak beszélgetés. Aztán lehet meginni valamit. De mondjátok már meg, miért félelmetesebb meginni valami egy olyan emberrel, aki az utcán szólít le, mert tetszel neki, mint egy ugyanolyan vadidegennel de egy sötét szórakozóhelyen??? Nem kell beszállni az autójába az egyértelmű, és olyan helyen kell engedni neki, ahol más is van. Amúgy könnyen le lehet vágni, hogy ki az őrült meg ki az aki romantikus...
2010. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyenből lett egyszer egy kapcsolatom!:)) Sétáltam az utcán, ő meg egy barátjával kocsikázott, kerestek valakit, mert nem helyiek voltak. Pechükre én sem tudtam, hogy merre kellene menniük. Na mindegy, tovább mentek, és kb. 10 perc múlva ismét összefutottunk. Megálltak, és a sofőr kiszállt, és megkérdezte,hogy elkérheti-e a számom. Bár iszonyatosan jóképű volt, nem mertem megadni, meg azért mégis csak ketten voltak, szóval én is paráztam. Kinevettem, továbbmentem, és mondtam, hogy nagyon akarja derítse ki, és megmondtam keresztnevem. Ennyi! 4 nap múlva csörgött a telefonom. Ő volt az. Mondta, hogy ha már ennyit küzdött a számomért, akkor minimum egy vacsora. 4 hónapos kapcsolat lett belőle! Több igaz nem volt benne, de a mai napig jóban vagyunk!
2010. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!