Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én egy senki voltam 4 hónap alatt, míg más nőt meg utánam elvett pont 4 hónap után?

Figyelt kérdés
Mikor együtt jártunk, azt mondta 4 hónap, az még semmi idő. Pedig nem is beszéltem vele házasságról, semmiről, csak szimplán nem vett komolyan ,meg többször is átvert. Az új nőt meg már 4 hónap után el is vette, bár előtte teherbe esett. Eljegyzés az nem volt, csak egyből esküvő. Hát őt egész biztosan komolyan veszi, engem meg átvernek.
2021. okt. 29. 10:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
A másik nő, normális.
2021. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
Lehet hogy a másik nő odatette magát minden téren, te meg langyos virsli voltál.
2021. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem unod még napi szinten feltenni ezt a kérdést? Lépj tovább!
2021. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

2 oka lehet:


1. Abban a nőben megtalálta élete nagy szerelmét és emiatt gyorsan gyereket is csinált neki.


2. Véletlen terhes lett a csaj és muszáj elvenni feleségül.


3. Na jó, a kettő együtt is van néha. Tényleg van olyan szerelem, amiben az ember védekezni is elfelejt es meg a babanak is örülnek.


Egy biztos, beléd nem volt

szerelmes, de ez szerintem nem volt titok.

2021. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem volt szerelmes beléd, ennyi a történet. Nem kell ezen fennakadni.
2021. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

",meg többször is átvert." "csúnyán is beszélt velem, más nőknek is írogatott mellettem."


És minek akarnál hozzá menni?

Inkább sajnáld szerencsétlen csajt, hogy egy ilyen alaktól lett terhes és megy hozzá. Kétlem, hogy hosszú és boldog házasságuk lenne.


Mert az, hogy nem te voltál neki az igaz, az egy dolog, van ilyen, de hogy csúnyán beszélt veled, az alapvető jellem hiányosság.

2021. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 peca1000 ***** válasza:
100%

Megkötött a gipsz, azért vette el.


Ha nem csinálta volna fel a csaj, őt sem vette volna el.

2021. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!