Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben adjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben adjam fel?

Figyelt kérdés

Az egyik rokonom barátja tetszik. Egy darabig nagyon bele voltam esve, de már kb2 hete nem találkoztunk. Még most érzem, hogy tetszene meg jó lenne, de most kezdett el egy új sulit, ahol elég sok lány van. Jóban is lett velük, mert gólyatáborban összebarátkoztak. Megnézegettem a legtöbbet, és elég szép lányok.


Gondoltam, hogy megemlítem neki hogy találkozzunk valamikor, de elbizonytalanodtam hogy én vajon jó lennék-e neki...Mert amíg rendszeresen találkoztunk sokszor nézegetett engem, de mi van ha egy nálam sokkal szebb/jobb oszt.társával lett most jóban, és én már nem érdekelném?


2010. szept. 3. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen közeli rokonod?
2010. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az is ide tartozik, hogy az önbizalmam a béka feneke alatt van, ezért is érzem úgy, hogy én nem lennék elég jó neki. (Illetve kb úgy érzem senkinek sem kellenék, mert nálam sokkal jobb/szebb lányok rohangálnak kint az utcán) Ha kellenék is valakinek, akkor csak olyannak szoktam aki engem nem érdekel.
2010. szept. 3. 15:44
 3/7 A kérdező kommentje:

Annyira nem közeli sajnos, hogy kiderítsem az ő segítségével, hogy mégis lehetne-e közöttünk valami...Szóval őt nem dobhatom be :D


Már ha ezért kérdezted...

2010. szept. 3. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Az élet legfontosabb "törvénye": Soha semmi esetben, problémában NE add fel!!! SOHA!!!
2010. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, ha akart volna valamit tőled, akkor már jelzett volna akkor amíg sűrűbben találkoztatok. Szerintem lépj tovább!
2010. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alkoss magadból egy magabiztos, jó külsejű, belül pedig jó érzésű, művelt lányt, akit nagy kincs lenne bárkinek megszerezni. Amig ezt nem teszed, addig nem lesz sikered. Mert ha saját magadat nem értékeled, mit vársz bárki mástól??
2010. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább egyszer megpróbálhatnád.
2010. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!