Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb korú férfiaknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korú férfiaknak miért izzad, büdösödik jobban a feje? Más is tapasztalta?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Sot, eletemben egyszer talalkoztam azzal, hogy budos fej, haj, vagy nem tudom, mi. 18 eves maskulonben apolt fiu, akinek meg izzadsagszagu honalja, labszaga se volt, de sapkat leveve irtozatos, hanyingerkelto penetrans budos volt a feje. Keptelenseg volt egy terben lenni vele. Levetett ruhajat oltozoben megszagoltam kivancsisagbol, es total szagtalan volt. Csak a haja lehetett sapkastol.
2021. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátnőim panaszkodnak erről.
2021. nov. 6. 23:47
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez az a bizonyos öreg szag.
2021. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
29 évesen teljesen ápolt vagyok.. nem tudom ezek a barátnők milyen csövesekkel ismerkednek ..
2021. nov. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
A testük büdösebb, de a fejük nem az szerintem.
2021. nov. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Lehet rossz shampont hasznal
2021. nov. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

a barátnőid, meg te is büdösebb vagy lent is, meg a fejeteken is, csak nem érzitek. Az, hogy naponta mostok hajat(vizet persze nem ti fizetitek)egyből beleragad a hajatokba minden szag, bűz, stb.

Szóval előbb magatokat szaglásszátok a kis barátnőiddel.

2021. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez típus kérdése, nem (csak) az időé. Alapvetően több az izzadós típus, nekem volt szerencsém 25 éveshez is, akiről úgy folyt, hogy folyamatosan itatni kellett szexnél, rámcsöpögött brr..


Idősebb korban gondolom jobban megizzadnak kevesebb mozgástól is, kevésbé fittek.

2021. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Hőhullàmaik vannak, klimaxosak.
2021. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a fejétől bűzlik a hal. Meg a vén tasak.
2021. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!