Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet tudni hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni hogy még mindig érez valamit irántad?

Figyelt kérdés
Ha sok év után összefuttok közös társaságban akár esetleg már másik párral az exetekkel, miből lehet "levenni" hogy még mindig vannak érzései felétek?

2021. nov. 9. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Emlékei vannak. Azok nem “olyan” érzések.

Olyan, mint más, régi usmerőssrl, stb.

2021. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Ha picit is ismerted, akkor érzi azt az ember.

Lehet látni, hogy csak kínos zavarában mosolyog, vagy inkább szomorú mosoly az. (Mármint amiatt, hogy már az új párotokkal találkoztok).

Én mindig hülyeségnek tartottam, amikor valaki azt mondja "láttam a szemében", de ez más helyzet. Ahol egyszer már volt érzelem ott talán az újabb találkozásnál lehet látni a másikon mi zajlik le benne.

2021. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abból ahogy beszél hozzád, ahogy rádnéz. Amit mond, pl. megdícsér többször.

Sok apró jele lehet, de ezt érezni fogod.

2021. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
velem szakítottak de bennem aztán semmilyen érzelmet nem váltana ki a másik .. Ezt is csak ilyen lelki beteg emberek mondják akik több hónap vagy év után sem képesek tovább lépni.
2021. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Sok év után érzések? Ne viccelj már. Ott tényleg max az emlék kavarhatja fel az embert.
2021. nov. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!