Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lennétek féltékenyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lennétek féltékenyek egy ilyen szitu után?

Figyelt kérdés

Párommal vásároltunk. Valamit nem találtunk. És egy csaj tol kérdezte meg merre találjuk. Ők. Eddig ezzel semmi baj nincs hiszen eladó mi meg a vásárlók. Nem találta a csaj se amit kerestünk. Mi meg nem adtuk fel boklasztunk tovább nagy nehezen megtalaltuk. És nem az hogy mentünk volna a kasszahoz fizetni, nem, párom fogta magát megkereste a csajt és szólt neki hogy megtalaltuk és köszöni szépen meg egyszer neki a segítséget.(holott nem is segített) na itt ki akadtam mondom ez mi volt?? Hát hogy ő csak udvarias akart lenni...

Mellettem ezt csinálja hogy csajozhat ha nem vagyok mellette???

És igen szemrevaló egy nő volt nem is arca hanem a feneke. Ugye mennünk kellett utána gondolom akkor bámulta meg a párom. Tudjátok az a nagy kerek, formás fenék.

Nagyon örültem.


2021. nov. 13. 09:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
Hol van ez az üzlet? :D
2021. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Majd visszamegy egyedül nélkülem.

Ki nézem belőle ezek után.

2021. nov. 13. 10:50
 13/24 A kérdező kommentje:

Nektek pasiknak tényleg ennyit ér egy barátnő?

Mert jó a segge és akkor már meg is kell alazni??

Bezzeg ha ezt mi csinálnánk... Pasik után mennénk... A világ legnagyobb k.. ai lennénk.

Hogy van ez???

2021. nov. 13. 10:57
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pasiddal rendezd le, nem mindenki ilyen.
2021. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
soha nem csináltam ilyent, évekig voltam párkapcsolatban.. tehát ne húzd rá a férfiakra. Te fogtál ki egy seggfejt mert ezek szerint rossz emberismerő vagy.. vagy a szinteden felül kerestél, megkaptad, de az alázást és a lenézést is ezek szerint .
2021. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem udvariasság.Biztos tetszett neki a csaj.
2021. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Te választottad ezt a férfit. Ne általánosíts. :/

Az enyém úriember.

2021. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Hiszed... :D

Ó a te hátad mogott csinálja ugyanezt :D

Nem tudom mi a jobb...

2021. nov. 13. 12:21
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a hátam mögött csinálja, de van olyan kulturált, hogy engem sosem alázna meg azzal, hogy mellettem. Na ez a különbség.
2021. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez több volt, mint udvariasság, gyakorlatilag nyílt nyálcsorgatás. Ha még ehhez társulna pár tahóság a részéről, már nem lenne a pasim a helyedben.
2021. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!