Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 fölött miért igyekeznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött miért igyekeznek a nők hogy gyerkek legyen meg család?

Figyelt kérdés
Ezek nélkül nem képesek boldognak lenni?
2021. nov. 13. 12:13
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
69%
Én pl közel sem gondolom, hogy az élet csak pulyával lehet tökéletes. Úgy érzem, az én életem most is az. A családos lét viszont másfajta tapasztalás, a gyermek nekem boldogságot ad, így ezt is szeretném majd kipróbálni.
2021. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
86%
Edricus, ne haragudj, de mostanában olyannyira frusztrált vagy. Máskor sokkal jobbfej válaszaid szoktak lenni.☮️.
2021. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
71%

21.


"Kipróbálni"? Sokan kezdik így. De mi lesz, ha nem lesz jó? Akkor kínlódsz 20 évig, vagy ilyesmi?

2021. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
84%

19

Anyám 40 évesen szült. Köszöni, de a mai napig tud járni, sőt. Pedig már lassan 70. Igaz, ő nem az alkoholista, szarokat zabáló, láncdohányos átlag, de akkor is. Nem kell ontani a hülyeséget, én sem vállalnék 35 előtt gyereket és utána sem vesznék meg, ha egyszer nem megfelelőek a feltételek. Sok nő maga alá hugyozik, ha nem koppintja fel valaki 30 és 35 között. Az le van szarva, ha a partner toxikus, ha nincs rá keret vagy ha más okból adódóan alkalmatlan. Az a lényeg, hogy gyerek az legyen, amint lehet. Nem azzal van a baj, ha valaki 30 körül vállal gyereket, hanem azzal, hogy sok embernek zsong a méhe és nem bírja elfogadni azt, ha esetleg nem kellene még vagy egyáltalán gyereket vállalnia, szinte remeg érte akkor is, ha azzal csak árt annak a szerencsétlennek (és sokszor utólag az is kiderül, hogy magának is). Ez az, ami nagyon káros, hogy úgy jön rá az emberre a babázás, mint másra a fosás: mindegy, hogy hol vagy épp, ha kell, akkor nem bírod magad türtőztetni. Ami tök természetes, mert a biológia így működik, csak mi már emberek vagyunk és ennél egy kicsit komplexebb világban élünk ahhoz, hogy ez ne legyen tahó felelőtlenség.

2021. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
20%

13, 14, jó dolog a rosszindulat, bár őszintén nem értem mire fel.

Azért kell várni, mert egy kisebb esküvő is ritkán van meg millió alatt. Nem akarok nagy esküvőt, mert sima pénz kidobás. De szeretném, ha jó élmény lenne, amire szívesen emlékszik az ember, nem csak annyi, hogy farmer an aláírunk az anyakönyvvezetőnél meló után, aztán elmegyünk a tescoba, mert kell otthonra kenyér.

Ez szerintem különleges alkalom, mert jó esetben az ember egyszer házasodik életében. És különleges dolog, mert egy komoly elköteleződés.

Nincs azzal bajom, ha valakinek ez semmit nem jelent, de nekem igen és ennek megfelelően szeretném a hozzám közelállókat megvendégelni, táncolni, jól érezni magam és együtt örülni. Szerencsére a párom is ilyen beállítottságú.

Ráadásul, utána szeretnénk nászutat is és mindezzel nem szeretnénk lenullázni magunkat, mert mire elteszem a fogamzásgátlót, szeretnénk komolyabb összeget félretenni, hogy ne legyen kérdés, hogy a gyerek kap pelenkát,vagy mi vacsorát.

Ami a 14es magasröptű felvetést illeti, nekem volt akkora szerencsém, hogy a szüleim tudták venni egy lakást, amivel elindulhattam az életben. Ugyanezt tervezem megadni a saját gyermekemnek is. Ezért sem árt pár évre előre gondolkodni egyébként.

2021. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
72%

Nekem speciel a férjem miatt lett gyerekem. Én nem éreztem késztetést rá, ő viszont úgy érzi teljesnek a családunkat.


Ha rajtam múlik csak akkor most is gyerekmentesen élnénk.

2021. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
10%

Ha nem lesz jó? Rengeteg nehézsége van, ebben szerintem igazad van. De én eddig minden nehézségemet leküzdöttem. És nagyon sok ember vállal azért családot, mert nincs más, ami kitöltené az életét, ezt is jól látod véleményem szerint. De ilyen alapon az egész élet lehet, hogy szar, ne próbáljunk ki új munkahelyet, párkapcsolatot, házasságot, családot, mert hátha szar lesz. Nekem eddig a kockáztatások többsége jól sült el, ami nem, azon javítottam.

Majd ha ott leszek, gondolkodom ezen is. :)

2021. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
41%

24

Normális nő nem szül csóró pasinak

2021. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
82%

27.


A legtöbb dolog amit kipróbálsz - vissza lehet csinálni, kilehet szállni belőle. Egy állást ott lehet hagyni, a párkapcsolatnak véget lehet vetni, a hobbikat váltani lehet.


Egy gyerekvállalásból hogyan szállsz ki? Lepöccinted egy árvaházba, otthagyod a Szent Brútusz zárda küszöbén, odaadod a nagymamának?


És itt a gond, hogy ezt örökké csinálni KELL. Nincs kiszállási opció, "hát ezt mégsem szeretném" lehetőség. És ennek szokott a vége lenni, hogy valamelyik szülő lelép a francba amikor besokall, vagy előkerülnek a szenvedélybetegségek, még akkor is, ha addig nem volt jellemző.

2021. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Az én köreimben a párok kezdtek el igyekezni. Egyedül igyekezhet bárki, nem lesz gyerek.
2021. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!