Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 fölött miért igyekeznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött miért igyekeznek a nők hogy gyerkek legyen meg család?

Figyelt kérdés
Ezek nélkül nem képesek boldognak lenni?
2021. nov. 13. 12:13
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazat adok Ednek, hogy rengeteg az alkalmatlan szülő. Érdemes lenne ezt komyabban átgondolni az embereknek, nem csak úgy szülni, teherbeejteni egy nőt, aztán lesz valahogy. Szomorú, mikor a gyermek elhanyagolt jó fel, akár érzelmileg, akár anyagilag, mindössze azért, mert apu és anyu rohadtul nem gondolták végig. Aztán fogjuk a fejünket, hogy honnan ez a sok érzelmileg sérült fiatal...
2021. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
8%

30.


Kivétel, ha valaki elmegy spermadonornak. Annak lesz egy halom gyereke, több, mint átlagnak. Van egy fazon, arról kiderült, hogy valami 50 gyereke van így. És még pénzt is kapott érte...

2021. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, Ed, de nekem még a kóbor kutyust sem lenne szívem lepattintani, nemhogy a gyermekemet. Nem is értem, honnan jönnek ilyen gondolataid. Nem volt még igazán erős kötődésen alapuló kapcsolatod igaz? A házas nővel folytatott viszonyt ne értsük ide.
2021. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
68%

33.


Igen, ezt megértem, de ha rosszul érzed magad a gyerekvállalás közben, akkor onnantól mit teszel? Szenvedsz önkéntesen 20 évet? Sokan ezt teszik, az öregek "feláldoztam értetek magam" károgásából ez jön le, hogy ők nem élvezték a gyerekvállalást, csak nem lehetett visszacsinálni. És itt a gond, hogy nem lehet visszacsinálni. Nem lehet azt mondani, hogy "kipróbáltam - nem jött be".


Az önkéntes szenvedés pedig nem egy kellemes dolog. Főleg, hogy nem 1-2 évig tart, amit kilehet bírni, hanem 18-20. Könnyű előtte okoskodni, hogy "én így meg úgy", amikor közben megtörik a lélek és megroppan a mentális egészség, akkor már késő.

2021. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
19%

"Szenvedsz önkéntesen 20 évet?"


Miért kéne 20 évet szenvedni?

2021. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a kutyára hallottam már embereket azt mondani, hogy jaj, nem bírnám 2-3x sétáltatni levinni és eleget mozogni vele legalább az egyik alkalommal. Vagy hogy figyelj, 12 órázom, nem lenne időm egy kisállatra, hogy megfelelően ellássam. Vagy hogy épp nincs pénz etetni, oltatni, stb. Az állatnál jobban érzik az emberek, hogy mi a helyes. Nem mindenki, de többen, úgy vettem észre.


Még egy részidős képzés költségeit és időráfordítását is kétszer meggondolják. Erre is láttam embereket éveket készülni és gyűjteni anyagilag vagy letenni róla, mikor rájöttek, hogy nem engedhetik meg maguknak. Pedig biztos vagyok benne, hogy szerették volna.



Ha a gyereknél hívom fel erre a figyelmet, egy utolsó g*ci vagyok természetesen. Pedig az csak egy kutya, lényegesen kevesebb pénz és elfoglaltság. És az csak egy képzés, amit félbe lehet hagyni, lehet szüneteltetni. De ha terhes vagy? Jaj hát azt muszáj megtartani, megoldod valahogy, muszáj egymást is rádumálni, hogyne, az muszáj akkor is, ha a világ összedől.

2021. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
84%

35.


Ha útközben rájössz, mondjuk a gyerek születése után 1-2 évvel, hogy te ezt nem bírod, neked ez sok, te ettől szenvedsz. Akkor onnantól mit teszel? Most így előre könnyű azt mondani, hogy "ilyen úgysem lesz" - mi van, ha mégis? Akkor onnantól mi történik? Nagyanyám úgy pöckölte le a két első gyerekét (az apjukkal együtt), hogy vissza se nézett, mert neki ez az élet nem jön be és utána évekig amolyan vándoréletet élt, mert neki a szabadság jön be, és amikor a harmadik gyereket bevállalta - kötelezően, mert nagyapánk akarta és ő ténylegesen jó szülő is volt - akkor azt is csak lepasszolta, amikor csak lehetett, hogy ő maga szabad legyen. Rendes állása sem volt soha, csak ilyen kamu verzió, nagyapám pozíciójának köszönhetően. Nem is lett volna ott sem jó, mert ő "szabad".


Az a baj, hogy kb. ezt érzem én is.

2021. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik szeretne gyereket, az igyekszik. A női biológia miatt. A nőknél van menopauza, amikor kifogynak a petesejtekből, tehát természetes úton azután nem tudnak már teherbe esni. Valamint egy bizonyos éltkor után az életkor előrehaladtával a nőknél egyre növekszik a komplikációk esélye. A férfiaknál valamennyire csökken a termékenység, aztán ennyi, meg aki elhanyagolja magát az impotenssé válhat. Viszont egy olyan férfi, aki tartja magát, az 50-60 évesen is simán tudja fedeztetni a nőket.
2021. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
90%
#38 lehet hogy te állat vagy, de ezesetben tuti nem tudsz embert befedezni.
2021. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne sírni? Mert te egy hulladék vagy? Ezen te sírhatnál, ha felérnéd ésszel. De hát te csak egy fedezni akaró állat vagy, sokat nem várunk tőled.
2021. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!