Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az gond ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az gond ha nem tudok cipőt kötni, meg írni?

Figyelt kérdés

Biztos meg tudnám tanulni mindkettőt, de már egyiket sem csináltam úgy 10 éve.


Sőt, habár óvodában megtanultam cipőt kötni, 6 és 18 éves korom között anyám kötötte meg… Azóta meg nem is volt fűzős cipőm.


A másik az a kézzel való írás.


Nem írtam kézzel semmit, már legalább 10 éve… Csak a nevemet, aláírásnál.


Multkor próbáltam és nagyon durván hányadék. Nem tudok egyenesen írni, meg pár betűt is elfelejtettem hogy hogyan néz ki az írott verzió.


Amúgy valószínűleg nem vagyok fogyatékos, már néhányszor felmérték az IQ szintem és átlagos, meg a munkámban boldogulok és képes vagyok relatíve sok pénzt keresni.


De azért néha gyanús, hogy nem e vagyok retardált…


Emlékszem, hogy gyerekként mekkora stressz volt ezeket megtanulnom, mindig otthon is gyakoroltam órákig és alig mentek.

Mind kötni, mind írni én tanultam meg utoljára a csoportban/osztályban.


Egyszer egy kislányt szájon is vágtam egy gurulós a fakacsával mert kinevetett amiért nem megy a cipőkötés…


Most így a húszas éveim vége felé már biztos újra tudnám tanulni ezeket, ha akarnám, akár pár óra alatt, de olyan rossz emlékeket idéz fel bennem a dolog, hogyha lehet akkor inkább hagynám…

Nem érzem, hogy szükségem lenne ezekre a skillekre.


Viszont az érdekelne, hogy egy párkapcsolatban ez kizáró ok e számotokra, vagy sem…


Előre is köszi!



2021. nov. 18. 04:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is a fakacsa tetszik a legjobban, meg a skillek... :)

Nézd, szerintem ez nagyon sok felnőttel van így, amiket leírtál, csak lehet hogy még fel sem ismerik a dolgot, úgy mint te.

Az már más kérdés, hogy biztos van valami problémád, ha már gyermekkorodban többször pszichiáternél kötöttél ki, de ez is elmondható lenne sokunkról.

Kérdésedre válaszolva: párkapcsolati szempontból nem hiszem, hogy meghatározóak ezek a "skillek". :)

2021. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

De durva :P


sose hallottam még ilyenről


A kézzel írni tudás háth... figyu, nap mint nap olvasom olyanok írását, akik nem képesek helyesen leírni az anyjuk nevét sem (olvashatóságról ne is beszéljünk), szóval ez nem nagy kunszt. és - valaki írta - szerintem nem kamu.

Mondjuk a cipőfűzőt belénk verték még az oviban, szóval ez nekem érthetetlenebb :D

2021. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Csúnyán irsz, vagy tényleg nem tudsz írni?

Ha az előbbi, azzal nincs baj, én párat ismerek akik tényleg csúnyán írnak, volt hogy kapott egyest a dolgozatra, mert a tanár nem tudott olvasni :D

2021. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
De a cipőfűző azt alap hogy tudni kell, nekem furának tunnel...
2021. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
kb annyi idő alatt, míg a kérdést leírtad, meg lehet tanulni cipőt kötni. egyébként sem értem, hogy soha semmit nem kötöttél még meg? nem csak cipőt kell kötni
2021. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15# biztos mindent a szulei segitettek...
2021. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Igen
2022. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Megint unatkozik egy csitri
2022. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

1 éves kérdésekre irogatsz, de én unatkozom?


Írni egy darabig írtam kézzel a kérdés kiírása után, de aztán ismét megszakítottam ezt a szokást… Meguntam majd megfeledkeztem róla.


A cipő bekötésére meg azóta sem fordítottam 5 percet sem… Pedig olvasni olvastam róla több fórumon is.

2022. okt. 9. 13:13
 20/20 anonim válasza:
[link] Pikk pakk megtanulod! Hajrá :D
2022. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!