Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van gy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van gy lány, aki nagyon tetszik, de van egy kis gond?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon csinos lánnyal, úgy érzem, alakul valami kettőnk közt. Egy gond van: a lány kollégista, és szerintem (meg ismerőseim szeirnt is ) a kollégisták

büdösek

koszosak

ápolatlanok

igénytelenek

és nem tudom mit tegyek, nagyon tetszik a csaj, de ha eszembe jut, hogy kollégista....

17/F


2010. szept. 5. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

te kis butus :D

nekem van egy csomó kolis osztálytársam és az van amit az első írt.

Igényesek, ápoltak, tiszták és okosak.

Inkább azt nézd meg, hogy milyen suliba jár meg hogyan öltözködik... az sokkal többet elárul...


Ez ne tartson vissza :)

2010. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te kis KOLIFÓÓÓB! Miből veted ezt a feltevést? Én is kolis voltam, és ugyanúgy rendben tartottam magam, mint most.
2010. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tussoljatok együtt ! Olyan tisztának fogod látni...
2012. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!