Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem nem szeret senki, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem nem szeret senki, de azokat a nőket, meg akik félrelépnek, azokat meg imádják a férfiak. Ez hogy is van?

Figyelt kérdés

A barátomnak nemet mondtam arra, hogy a szülei melletti házba költözzünk. Mondtam keressünk más megoldást, menjünk albérletbe, aztán vegyünk egy házat közösen, ahová mindketten szívesen költöznénk. Ezért szakított is velem. Pedig mindig itt aludt nálunk, a szüleim is kedvesek voltak hozzá. Ő egyszer nem hívott még el magukhoz. Sokszor csúnyán is beszélt velem pl. b.....i.

De a nők akik még a párjuk mellett is félrelépnek, ők meg az istennők akikért bármit megtennének. Sőt még hamarabb is lesznek megbecsült feleségek.


2021. nov. 27. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha tipikus férfiakról van szó akkor sokszor tényleg így van, de azért nem mindenki ilyen, köztük én sem, szóval ne add fel a reményt, csak valahogy próbálj megfelelőbb párt választani :)
2021. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Ez tenyleg így van.

A r.bancok miatt szenvednek sirnak de ők a nagy ők, akik meg ott vannak hűen kéznél, azt meg lekezelik,meg egy senki.


En is nehezen talaltam olyat akit lehet szeretni, azaz nem arra van szuksege hogy kaparjon utanam folyamat, sőt ha épp féltékeny, akkor pont elbizonytalanodik bennem es inkabb le akarna lepni es pont arra van szuksege hogy hű legyek kifejezzem azt hogy szeretm stb.


Talán életemben az első pasi ő, aki pont azt szereti ha szeretem es nem azt ha kifelé kacsintgatok meg masok udvarolnak es harcolnia kell ertem

2021. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Exem is lekezelt amikor ott voltam mellette, bezzeg ha szakitok es meglat más pasikkal abba meg beleőrült mikor leléptem.

Mondtam is neki hogy ez már túl késő. Akkor kellett volna szeretni mikor ott voltak kértem igényeltem őt, es nem akkor amikor mással akarok mar lenni, vagy uj életet kezdeni.


Ezt nem egyszer eljatszotta már velem hogy tenyleg csak akkor kellek es akkor őrül meg értem, ha elhagyom vagy másik pasik vannak képben.

2021. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
*mikor ott voltam
2021. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
oké.. keress tovább. Van még idehaza minimum 20e korodbeli pasi. Nem lehet azt mondani, hogy nincs választék az emberekből.
2021. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát találj normálisabb pasit. Pl aki nem b#ziz le csak úgy. Ez amúgyis valami kis gyökér lehetett.
2021. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is igaz.

Akikkel (nem szándékosan) voltam rohadék azok a pasik kapartak utánam.

Például nekem nem ő kellett, hanem az exem, de ezt tudta is, mégis állandóan szenvedett amikor kibekultem az exemmel. A mai napig szerelmes belém..

2021. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
Ezek a kijelentések primitív ostobaságok. A kérdező vagy hülye vagy provokál.
2021. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A ribiket imádják, de a többségük ezt tagadja.
2021. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez oda vissza igaz!


Nők és férfiak is ugyanígy vannak.


Az a kretén szarházi kell a nőknek, meg az a ribi kell a pasiknak....


És persze mindenki úgy tartja, hogy bezzeg ő mindent jól csinál...

2021. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!