Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog a volt tanáromal összejönni? 23N

Figyelt kérdés
Alapiskolába tanított 5 évig fizikát.Minden lánynak ő tetszett nagyon szép férfi volt és jó volt vele nevetni viccelni.De sose gondoltam arra,hogy valaha is én meg ő csak egy jóképű tanárnak tartottam.De most már két éve,hogy mindig követ engem a különböző platformokon.A nyáron össze futottunk csak köszönt mert egy pasival látott,de rám írt,hogy nagyon szerencsés a barátom,hogy ilyen csinos barátnője van.A nyáron sokszor rám írt ilyen kisebb kifogásokkal,de nemtudom eldönteni,hogy csak ő ilyen kedves vagy tényleg tetszek neki Amikor szakítottam az akkori barátommal rám írt és megkérdezte mi történt és ő is elmesélte ő miért szakított a barátnőjével..Már jó ideje nem írt nekem pedig sokat jár a fejemben szerintetek írjak neki és ha igen mit? Ő ilyen 40 év körüli de sokkal fiatalabbnak néz ki és ami azt illeti mindig is az idősebb férfiakhoz vonzódtam.

2021. nov. 28. 09:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
10: ‘fiu’ 40 pluszosan.. mar itt latszik, hogy nalad baj van.
2021. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 czovek1973 ***** válasza:
81%

Egyetértek abban, H két ember boldogsága rájuk tartozik, még ha nagy is a korkülönbség.

Abban viszont valami disznosagot érzek, H "régóta nem írt".

Ha én tényleg odavagyok egy nőért, akkor szó szerint keresem a társaságát, iszom a szavait, hiányzik... Ő meg régóta nem írt...

Na ez nem stimmel nekem. Most szeret vagy vadászik? Szerintem vadászik.

2021. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azért nem ír neki csak ritkán mert a kérdező nem ad visszajelzést hogy ez a dolog kölcsönös lenne. Szóval ő is nyugodtan kereshetné.
2021. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Mindenki azt írja itt, hogy gáz. Szerintem az a gáz, hogy nem ismered a helyesírást, és valószínűleg egy tanár egy nála alacsonyabb szinten álló valakivel nem jön össze komoly szándékkal, csak szexre. Ha így is kell, akkor írjál neki, hogy szívesen beszélgetnék a tanár úrra személyesen is, és ott felajánlhatod a tegezést, mert te vagy a nő, neked kell felajánlani, de ne írásban tedd. Viszont a műveltségedet addig pallérozzad. :)
2021. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen esetekben arról van szó, hogy a férfi tanár a való életben valamilyen pszichés problémákkal küzd, a maga korabeli nőkkel nincsen szerencséje, nem meri vagy nem tudja megszerezni őket. A diáklányok szemében viszont ő a férfi, a hatalmi helyzetből adódóan és mert idősebb, irányítja az órát stb., imponál a lányoknak. Amikor már nem tanítja őket, akkor pont ezért rájuk tud mozdulni, mert eleve előnnyel indul.


Mivel már 23 éves vagy, ezért nem lehet erre semmit mondani (csak emberileg lehet kifogásolni a tanár viselkedését). Ha még a tanítványa lennél, az más lenne, de így, hogy mindketten felnőttek vagytok, igazából senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csináltok. Viszont azt tudnod kell, hogy a tanár számára te csak egy préda vagy, a szexen kívül semmi mást nem akar tőled, akármit is akar beadni neked (mindenfélét fog mondani, hogy különleges vagy neki, más vagy, mint a többiek, régóta gondol rád stb., ezek a tipikus naiv kislányokat benedvesítő szar szövegek, amik ilyenkor menni szoktak). De ha belegondolsz, ő nem is ismerhet, évekkel ezelőtt látott csak a tanórákon, és annyira emlékszik rád, hogy megmaradt, hogy szexi, szép lány vagy, jó lenne megdugni.


Persze, nem állítom, hogy később ne alakulhatna másképp a dolog, de jelenleg tuti, hogy csak szexre keres magának könnyű prédát. És valószínűleg több vasat is tart a tűzben, lehet, hogy ez a hobbija, hogy leérettségizett lányokat döntöget meg, mert azok megtöntéséhez nem kell nagy erőfeszítés.

2021. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!