Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben hogy lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben hogy lenne korrekt anyagilag a dolog?

Figyelt kérdés

adott egy par, tavkapcsolatban elnek. A itthon, B kulfoldon egy viszonylag dragabb orszagban. A kiutazik B-hez egy honapra, addig ott van az alberletben vendegsegben.


szerintetek ilyen esetben illik A-nak belefizetni az alberletbe/rezsibe? mivel egy honapot ott van, viszont magyar fizetesekhez kepest adott orszag arai joval magasabbak.


2021. nov. 28. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Ha ilyen szinten van a dolog,akkor ez nem kapcsolat.

Mondjuk kint élek Németországban,jön a csajom , meglátogat, aztán leveszem lóvéval a lakbérre??

Otthon meg én perkálok?

Ez azért meredek.



Mikor közösen béreltünk hárman egy lakást és valakinek családtagja jött pár napra,akkor ez tök természetes volt,hogy a haverom anyja vagy az öccse ott van egy hétig.

Más kérdés,ha mondjuk kijön lakni,aztán hónapokig kerülgerjük.De van az a barátság, amibe még ez is belefér.

2021. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
senkit nem ‘vett le’ senkit loveval, a kerdes elmeleti.
2021. nov. 28. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Az albérletbe tuti nem, ez vendégség. A rezsibe pedig legeslegfeljebb annyit, amennyivel miatta többet kell fizetnie (tehát nem felezgetünk fix netköltséget mondjuk), de ezt is csak akkor, ha a vendéglátó pocsék anyagi helyzetben van, és ezen múlik, hogy tud-e kajálni hó végén. De én biztos nem engedném A-nak, hogy ezekbe befizessen. Ha mondjuk negyedévet vagy többet ott tölt, vagy hosszútávra tervez kint lenni, akkor más kérdés.

Gondolom, majd ha úgy alakul, A is vendégül fogja látni B-t, akkor ugyanez a helyzet.

2021. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel a kiutazás költségét nem állja a másik, és vendégségbe megy, szerintem illetlenség bármiféle pénzt kérni tőle, esetleg hogy néha vegye ő a kaját,de nyilván az se mindegy mennyire mások ott az árak, mert én már annak is örülök, ha a párom anyagilag megengedheti, hogy kiutazzon hozzám, nem hogy méglehúzzam bármi mással.

Amúgy velem volt pont ilyen szitu, én voltam vendég egy hónapig Törökországban páromnál és nálunk is a kaja volt felesben véve, de amúgy ennyi. A repjegyem én vettem, a szállás meg náluk volt.

2021. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 czovek1973 ***** válasza:
"If you live in my heart, live there rentfree." Chinese
2021. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A példám is elméleti volt.

De mindegy is,nem ment át a lényeg.

Vendégektől nem szedek belépőt meg egyebeket, hiszen azért jön ide,mert én hívtam.

2021. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kajába azért tegyen bele valamennyit, mert az a húzósabb. En pl ha vendégségbe is mennék, szólni se kellene, alap, hogy veszek/meghívom stb.
2021. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!