Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert érzek így? Normális vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert érzek így? Normális vagyok?

Figyelt kérdés

18évesen megismertem a(z akkori) nagy őt. Mindenben olyan volt, mint ahogy megálmodtam milyen párom lesz egyszer. Legalabbis azt hittem a rózsaszín ködtől. 4 és fél evig volttunk együtt. Az első 3 és fél nagyon jó volt. Vagyis akkor azt hittem. Élveztem az életet vele. Viszont ott elkezdett inni, egyéb szereket használni. Egyre több veszekedés, majd már tettlegesség is. Az lett a vége, megerőszakolt betépve. Otthagytam. Utána zaklatott, birósági ügy is lett belőle, ugy fenyegetett.


Elváltak utjaink, nagyon sokáig nem is hallottam felőle. (Ugy 6 évig)


Lett egy uj kapcsolatom. Összeházasodtunk, van már egy 2 éves fiunk, es egy 2 hónapos lányunk.

Szeretem a férjem. Az első évek maga volt a tökéletesség. Főleg azok után, hogy megfogadtam sosem lesz kapcsolatom. Aztán elkezdett laposodni minden (addigra már a 2.babánkkal terhes lettem).

Most itt vagyok 2 gyerekkel, egy férjjel akit szeretek, de már nem olyan, mint régen. Reggeltől estig dolgozik, alig van velünk itthon.


És a sors fintora. Mikor most a lányomat szültem, az exem barátnőjével kerültem egy szobába. Ő is akkor szült mikor én.

Mikor az exem bejött látogatni, hát nagyon fura érzés volt.


Azota anyával is beszélgettünk róla, hogy megváltozott (ugyan abban a faluban laknak).


Most egyre többet jut eszembe. Hogy mellettem miért kellett olyanná válnia, amilyen lett. Mi vezetett ide? Utána hogy tudott megjavulni? Hogy mi lett volna, ha vele maradok, akkor hozzám jöhetett golna látogatni. Annyi a kérdés bennem. És bevallom, azota hiányzik.


De emellett bűntudatom van, mert ott a férjem, aki szeret. Aki azert megy reggeltől estig, hogy mindenünk meglegyen. De emellett sosincs velem,velünk. Szeretethiányom van.


Szoval annyira össze vagyok zavarodva. Emellett egy kis szülés utáni depresszió is befigyel.


Igazából nem is tudom mi lett volna a kérdésem, csak jól esett kiirni, hatha valaki ad valami tanácsot rá.


2021. nov. 30. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

" ott a férjem, aki szeret. Aki azert megy reggeltől estig, hogy mindenünk meglegyen. De emellett sosincs velem,velünk. Szeretethiányom van."

Mondd meg a férjednek, hogy sokszor hiányzik, inkább legyen veletek, majd kevesebb pénzből is kijöttök.

2021. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkorát nem változott, csak te költötted ezt hozzá. Majd akkor mond ilyet, ha 10+ évvel később is együtt lesznek a barátnőjével, és akkor is azt nyilatkozta, hogy jó férj és példás családapa.

Addig meg nem tudhatod, hogy mi folyik otthon, zárt ajtók mögött. Lehet, hogy annyi a különbség, hogy a barátnője nem hagyta ott az első verés után, inkább gyorsan szült egy gyereket, hátha megváltozik.


Te meg most csak azért gondolsz hülyeségekre, mert ellaposodtatok, és be vagy zárva, meg lehangolt vagy. Jól jönne egy izgalmas szőke herceg, aki felkap a motorjára, és elvisz a naplementébe.

Erre az a megoldás, ha viszel egy kis izgalmat a hétköznapokba. Mondjuk este vedd fel a legszexibb ruhád, és borozzatok, meg gyújts gyertyát. Vagy csórd be a gyerek lemosható tetkóját, tedd fel, és mondd meg a férjednek, hogy 30 másodperce van megtalálni, különben a héten ő mosogat. Hétvégén meg tegyétek kocsiba a gyerekeket és mozduljatok ki. Nem kell bepenészedni otthon.

Ez csak egy kis hullámvölgy, majd elmúlik, ha dolgoztok rajta.

2021. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A maradjon kevesebbet otthon, nem megoldható. Nem jönnénk ki kevesebb pénzből egyenlőre (ferjem vállalkozó, a könyvelője elcseszett valamit, ez most 2 évig havi 120ezer forintunkba fáj (plusz ugye a rezsi, kaja, stb...)).


2!

Igazad van ebben. Lehet ez csak a látszat, nem tudhatom mi van otthon náluk.

2021. nov. 30. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
A könyvelő elcseszett valamit? :) aha
2021. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4???
2021. nov. 30. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Normális amit érzel
2021. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj. Nyugodj meg.

Beszéld meg a pároddal, hogy maradjon otthon többet.

2021. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!