Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégi buli 6 sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégi buli 6 sráccal, egyedüli lányként, van valamitől félnivalóm?

Figyelt kérdés
A srácok feljönnek születésnapot ünnepelni Budapestre, kibérelnek egy lakást, ott lennénk, ha elmegyek.

2021. dec. 1. 16:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/145 A kérdező kommentje:
Konkrétan mitől kellene féljek? 2 dolgot írtatok eddig: leitatnak, megerőszakolnak. Tudom, hogy mikor volt elég a piából, utána nem iszok többet. Szexet nem zárom ki, de csak azzal szeretném, akivel beszélgetünk, max a többiek néznek közben, az ilyesmi engem izgat, ha a pasit nem, akkor elvonulunk az egyik szobába kettesben.
2021. dec. 1. 17:04
 42/145 anonim ***** válasza:
0%
38: Úgy csináltok mintha valami kietlen tanyára készülne börtönviselt alakokkal...
2021. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/145 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, hogy 5-en lefognak míg egy dolgozik rajtad aztán cserélgetik egymást?
2021. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/145 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta vagy.. 😁

A szüleid tanácsát, vagy engedélyét nem kéred ki, de vad idegenek embereket igen?


Nem akarok rondat írni, se kívánni de ha valaki ennyire hülye mint Te...


160km..ha akarna ugyan úgy elmenne fel a közeledbe hogy találkoztatok.

Exem és köztem 400km volt még is megoldotta, és nem hozott gyertyatartokat.

Inkább avval foglalkozz hogy azt nagyon megismerd akivel együtt vagy..


Azt gondolod hogy majd ha Te azt mondod, hogy nem, nem akarsz semmit ők leallnak? 😁

2021. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/145 anonim ***** válasza:
0%

Szimpi neki a pasi, szexelne is vele, simán menjen el szerintem! Neki is jó lesz, a srácnak is.


44: te miről beszélsz? eleve abból indulsz ki hogy a pasik erőszaktevők?


milyen turbófeminista vénlány vagy te???

2021. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/145 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszol többet igen..ez így működik 🤣 elég csak egy pohárral innod ha raknak bele valamit..


S valószínű nem fognak beprobalkozni csak az akivel Te beszélgetsz...


27evesen nem sok eszed van már ne is haragudj.

Menj csak nyugodtan!


Várom már a beszámolót amikor itt fogsz sírni...

2021. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/145 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

39. vagyok.

Akkor minek tetted fel a kérdést? Erre már én sem tudok mit írni.

Eldöntötted, tudod jól, akkor meg minek írsz ki erről kérdést, ha totál nem érdekel amit mondunk?

2021. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/145 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok vén lány, csak hallottam már ilyen sztorit. Nem abból indulok ki, hogy minden pasi ilyet tesz, de szerintem nem éri meg kockáztatni, ennyi. Most már állj le, mert tényleg fogalmad sincs milyen veszélyei vannak nőnek lenni.
2021. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/145 A kérdező kommentje:
Pontosan azért, hogy aki volt már ilyen helyzetben, az írja meg a tapasztalatait. Nem az előzetes okoskodásokra vagyok kíváncsi, azoktól, akik ennyire konzervatívak és mindenben csak a veszélyt, a rosszat látjak
2021. dec. 1. 17:12
 50/145 anonim ***** válasza:
2%

49: Én már voltam olyan buliban ahol a lányt csak én ismertem, de ott volt még 3 haverom is.

A lánnyal romantikáztunk,ők vedeltek.

Semmiféle csoportos szex nem történt.


Az itteni vénlánykommandóra ne hallgass!

2021. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!