Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégi buli 6 sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégi buli 6 sráccal, egyedüli lányként, van valamitől félnivalóm?

Figyelt kérdés
A srácok feljönnek születésnapot ünnepelni Budapestre, kibérelnek egy lakást, ott lennénk, ha elmegyek.

2021. dec. 1. 16:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/145 anonim ***** válasza:
100%
Állj már le basszus. Nem ne üljön otthon, de nem vagy nő, fogalmad sincs a veszélyeiről, szóval kérlek ne okoskodj.
2021. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/145 anonim ***** válasza:
100%
23, a kérdésem nem az volt, hogy tudjuk-e a korát, hanem hogy a saját gyerekednek is ugyanezt javasolnád-e. Kitértél a válaszadás elől, tehát nyilván nem. Ennyi.
2021. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/145 anonim ***** válasza:
0%

Ja, 27 vagy? A csávók is korodbeliek? Akkor visszaszívom, nem lesz itt semmi botrányos. Azt hittem 20 körüliek vagytok, tomboló hormonokkal.


Szerintem nyugodtan menj el.


A GYIK törzsközönsége abból indul ki hogy minden pasi rohadék szemét... sok itt a keserű vénlány.

2021. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/145 anonim ***** válasza:
93%
#27 Balázs, rajtad kívül mindenki szerint életveszélyes, amire a kérdező készül. Elképzelhető, hogy rosszul látod a dolgot? :)
2021. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/145 anonim ***** válasza:
100%
Meg a tapasztalt nő, aki 6 harmincéves pasihoz se megy lakásra.
2021. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/145 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen már nem kérem ki anyu, apu tanácsát, régen felnőtt vagyok. Így legalább őt és a barátait is megismerhetem egyszerre. Nem gondolom, hogy meg akarnának erőszakolni, így a sok metoos botrány után.
2021. dec. 1. 16:58
 37/145 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a gyerekemnek azt javasolnám hogy védekezzen ha szexel, mert sok betegséget elkaphat. Meg ne fogyasszon semmi drogot tablettát és mértékkel próbáljon idogálni.


Azt.


Azt javasolni hogy ne bulizz lányom, az semmi. Ez nem javaslat, ez nulla.

2021. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/145 anonim ***** válasza:
100%

Bulizzon csak ésszel. Ez nem az.


Ha azt hiszed a sok botrány után senkinek nincs kedve erőszakolni, nagyon naiv vagy. Ha elmész mindenképp mond el legalább egy valakinek h hol vagy és legyen gyorshívón ha bármi van.

2021. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/145 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, feladom.

Akkor menjél.

Minek kéred ki az emberek véleményét akkor, ha te rég tudod mit akarsz mert felnőtt vagy?

Igen, van félnivalód. Ennyi.


Innentől kezdve te döntésed.

2021. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/145 anonim ***** válasza:
0%

34: elképzelhető hogy savanyú, sótlan vénlányok vagytok? :)


Ismerkedik egy pasival aki TETSZIK neki és valószínűleg fordítva is, lesz egy buli, ahol ennek a pasinak a haverjai is ott lesznek.

Tudjátok mi fog történni? Valszeg kicsit összemelegednek a sráccal és ennyi.

S ezt ti el akarjátok tőle venni olyan szövegekkel hogy életveszélyes férfiakkal bulizni :DD


Én a szexet először csak azért írtam mert azt hittem hogy tinédzser korúak még. Azok meg kíváncsiak,kanosak, stb.

2021. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!