Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha ezt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha ezt mondja egy lány?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy ő még nem élte ki magát és kellenek neki a csalódások hogy még tudjon engem becsülni.

Ezzel csak hülyít ugye?

Vagy tényleg van ilyen?

Gondolom ha szeretne akkor velem lenne. De ha még is igaz amit mond és később összejönnék az milyen lenne már.

Kiélés alatt azt érti hogy még szeretne szexelni pár fiúval?

Amúgy szép lány szóval gondolom élvezi azt hogy odáig vannak érte a fiúk. Én meg várjak arra hogy még 10 fiú megdugja előttem? Nagyon gáz szerintem. Meg neki is hogy így gondolkodik.


2021. dec. 2. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
jol latod, tipikus bullshit duma. egy percet se eri meg ilyen csajra vesztegetni.
2021. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod. Még dugni szeretne. Sokat. Azért mondja így, mert nem akar megbántani. Részéről korrekt, hogy nem töri össze a szíved.

Engedd el, még ha szorít is egy kicsit a mellkasod és szétcsapnád a világot is a puszta öklöddel.

Majd csitul idővel.

Nem lehetetlen, hogy később összejöttök, de nagyobb esély van egy lottó ötösre.

2021. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Kurvinca
2021. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Végleg
2021. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nagyon jól látod, engedd el. Biztos találsz olyat aki normális értékrenddel rendelkezik.🙂
2021. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar még komoly kapcsolatot.
2021. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tipikus szakítós duma, ő nem tehet róla, mert csak a természetes vágyait akarja kiélni, te pedig annyira jó és becsülendő vagy, hogy őnála jobbat érdemelsz. Felelősséghárító lepattintós duma.
2021. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, jobbat érdemelsz :)
2021. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!