Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen olyan szokása, tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan szokása, tulajdonsága van a párodnak, amit nem szeretsz, de megtanultad elfogadni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

"Hát, akkor majd leéled egyedül az életed, mert olyan embert, akinek nincs hibája, vagy aki valamiben nem másképp gondolkodik, nemigen fogsz találni."


Nem hibátlan embert keresek, hanem olyat, akinek nincsenek olyan hibái, amikkel az őrületbe kerget. Az első válaszoló által említett cigizés pl. nálam kizáró ok, mivel én egészséges életmódot élek, ezért nem fogom elnézni, ahogy a feleségem rombolja az egészségét. Velem könnyű kiegyezni, mert az a fajta ember vagyok, aki változat mások miatt is bizonyos dolgokon. Csakhogy az embereknek ez nem elég, mert mostanában hatalmas divat lett a "fogadj el, ahogy vagyok," elv. Vagyis ő maga nem akar változni sok esetben, sőt a szeretet jelét nem abban látja, hogy a másik segíteni akar neki egy rossz szokását levetni, hanem abban, ha elnézi neki. Az említett lánybarátomnál azért kissé másabb a helyzet, de amennyire ismerem, talán tényleg az van, hogy nem tudnék vele együtt élni, de ettől a barátságunk mindig megmarad, és segítjük egymást.


Hangsúlyozom, hogy a fentiek csak a hosszútávú párkapcsolatra/házasságra jellemzőek. Ha egy nővel szexkapcsolatban vagyok, akkor azt csinál az életével, amit akar, igyekszem tőle érzelmileg független lenni.


Tehát nem, semmire "rossz szokást" nem nézek el. Azért, mert én hajlandó vagyok változtatni, más meg nem, én meg ilyen emberrel nem fogok együtt élni.


Feltehetően van olyan nő a világon, akivel tudunk megfelelő kompromisszumot kötni, hogy ne menjünk a másik agyára, és nem fog értelmileg zsarolni, hogy a cigizés zavar.

2021. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*azért, mert a cigizés zavar.
2021. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#11

Így már érthető, igazad van. Az általam említett szakító okokon is lehetett volna változtatni, pl. az egyik exemnek nem kellett volna folyton ok nélkül féltékenykednie és akkor a mai napig együtt lennénk. Szerintem is meg kéne tanulni alkalmazkodni egymáshoz és akkor nem kéne “elnézni” idegesítő szokásokat, hanem a párunkért le kéne szokni róla. Csak ehhez manapság túl önzőek az emberek. A horkolás is olyan dolog, hogy meg kéne találni az okát, orrsövényműtéttel sokszor kezelhető. De ha nem is sikerül megszüntetni, legalább érezze az ember, hogy a párja tesz érte.


A cigit én sem viselem el, dohányossal összes sem jönnék, nem várom el, hogy miattam leszokjon róla, a legjobb az, ha ő is undorodik tőle és akkor nincs kísértés.

2021. dec. 4. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!