Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet barátság extrákkal? 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátság extrákkal? 20 éves vagyok, a fiú is, egyetemisták

Figyelt kérdés

Egyetemen, egy fiú osztálytársammal nagyon jó barátságba kerultem. Szóba kerult a szex, majd valahogy jott egy poén, hogy milyen jó lenne egy barát, akivel lehetne kicsit tobbet csinálni, vagyis barátság extrákkal. Nem tudom,hogy mukodhetne e. A srác tipikus "rossz fiú", sok kapcsolata/egyéjszakásai voltak. Azért szeretne velem tobbet (azon kívul persze, hogy megbízik bennem, jól kijovunk, kedveljuk egymást), mert évekig osztálytársak leszunk és mert másokkal úgysem lesz idonk ismerkedni nagyon, sem az egyetem, sem a vírus miatt.

Ha vele megyek haza/egyetemre autóval, végig poénkodjuk az utat, énekelunk, viccelodunk, ha nem vele megyek ír, hogy rendben haza értem e. Néha hajnali 3ig írunk messengeren, voltam már nála is otthon (online óra miatt). Viszont van, hogy idonkent furcsán viselkedik, nem ír napokig, aztán mintha mi sem tortént volna, minden kezdodik elolrol, poénkodunk, beszélunk. Nem tudok kiigazodni rajta, hogy csak megjátsza e magát, vagy tényleg jól kijovunk és o is a barátjának tart engem. Nem tudom mit tegyek.



2021. dec. 6. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10. De a kérdezőn látszik, hogy kész szerelmesnek is lenni a srácba. Ezen mit nem értesz? Hogy nem szopatod meg szándékosan saját magadat, hogy nem baszol ki direkt saját magaddal? Ez alap életösztön. Miért kell a tűzbe mártani a kezed és érezni a fájdalmat, hogy megéget, ha előtte láttad hogy másoknak is fájt, amikor a tűzbe rakták a kezüket, vagy még szóltak is neked külön, hogy te ne rakd oda a sajátod?
2021. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A srácot csak a barátomnak (mint haver) nem mint a páromnak tudom elképzelni. Nem mondtam, hogy szerelmes lennék bele egy szóval sem.
2021. dec. 8. 10:41
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

#12


Szerelmes vagy belé, és fájna ha csak szexre kellenél neki, ezért tetted fel a kérdést, mert félsz.


Hazudsz, amikor azt mondod, hogy párodnak nem tudod elképzelni. A nők azzal fekszenek le, akikkel járnának. Ilyen, hogy "barátság extrákkal" nincs. Ott a nő reménykedik, hogy több lesz belőle.

2021. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Én is ezt mondtam neki, süt a kérdéséből, hogy vágyik rá...
2021. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Helyesbítem magam:


Van úgy, hogy egy nő, csak szexet akar egy pasitól, mást nem.


De a Kérdező NEM ILYEN, legalábbis ezzel a sráccal nem. Azért írta ki ezt a kérdést, mert FÉL, hogy érzelmileg csalódni fog. Mert lehet, hogy most nem szerelmes belé, de ha közelebb kerül hozzá, akkor beleszeret, és fájni fog neki, hogy csak szex van, kapcsolat meg nincs. Ezt ő is tudja.


13. válászoló voltam.

2021. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!