Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan személy az életedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy az életedben, akit nem tudsz elengedni?

Figyelt kérdés
Egy olyan ex, vagy plátói szerelem, akin évek óta nem tudtok teljesen túllépni? Van azóta új kapcsolatotok?
2021. dec. 10. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 Nálam dettó! Az a szomorú, hogy ez két emberes dolog, mármint az eltávolodás. Nálunk ez nem rajtam múlott! :(
2021. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

Nekem minden exemmel a csalódások mai nap is kudarcok.


Soha nem azert van masik barátom mert en akartam volna.


Minden exemet szerettem szeretem mai napig, csak épp ők engem csak ideig óráig.

Nincs ilyen hogy nem tudnám elengedni, elhagytak. Muszáj volt elengedni.

2021. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Én szakítottam az exemmel,rögtön lett másik kapcsolatom is,külföldre költöztünk.És nincs nap,hogy ne gondoljak rá.Ő is írt hogy menjek vissza hozzá,de képtelen vagyok itthagyni a mostani párom,meg már kialakult itt az életem.6 éve szakítottunk kb. évente egyszer írunk egymásnak,de csak ilyen tömören hogy kinek hogy alakul a sorsa
2021. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van…

Mindketten kapcsolatban vagyunk, a munkája kapcsán ismerkedtünk meg. Hosszú történet, a lényeg hogy nem bírom kiverni a fejemből, bárhogy próbálom. :(

2021. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

Van mindkettő 😂

Az első szerelem. 20+ éve vége. Nem akarok már semmit tőle, de az zavar, ha sokáig nem.hallok róla. Pl.azt se tudom, él-e még.

Plátói meg lassan 10 éve tart. Sose adom fel a reményt.

2021. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs ilyen...
2021. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Van. Szexkapcsolatnak indult, aztán párkapcsolat lett, de nem bírtunk egymással, és egyfajta barátság lett belőle. A szó szoros értelmében sosem tudnám őt elengedni, de ez a mostani állapot sem állapot. Majd lesz valahogy.
2021. dec. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%

Nincs.


Mindent el tudok engedni, és mimdenen túlléptem. De ettől még két olyan exem is van, akivel úgy érzem bőőőven nem teljesült be a kapcsolat rendesen, és ezeket ha lenne lehetőségem, befejezném velük.

2021. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Van.

23 voltam, és átcsókolózott-áttáncolt éjszakán kívül semmi nem történt, de azóta is rágondolok és OMG. :)


Külföldi volt, elérhetőséget nem cseréltünk, szóval a keresztnevén és az akkori emlékeken kívül semmi másom nincsen tőle, de nem baj.


6 éve párkapcsolatban élek, szóval ha felbukkanna, sem lehetne esélye, mert egy régi fellángolás miatt nem dobnám el magamtól azt, akit szeretek, de jó rá visszagondolni.


:D

2021. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!