Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha az ember felnőttk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha az ember felnőttként is hirtelen lesz rajongásig “szerelmes” másokba? Vagy csak én tudok ilyen megszállott lenni, mint egy tinédzser?

Figyelt kérdés
Más, amúgy párkapcsolatban élő emberek nem teremtenek szemkontaktust a villamoson egy nekik tetsző emberrel? Nem lesznek “mini-szerelmesek”’pár percre? Nem válnak egy rocksztár vagy színész megszállottjává időről időre? Ez őrült dolog?
2021. dec. 11. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen normális, én így érzek Orbán Viktor iránt 🥰🧡
2021. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2021. dec. 11. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Random járókelőkbe nem leszek szerelmes. Kapcsolatban meg főleg nem. :)
2021. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
28 éve vagyok a férjemmel, a mai napig képes vagyok beleremegni egy-egy érintésébe vagy mosolyába. Én belé leszek szerelmes újra meg újra, mást észre sem veszek. 😊
2021. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
4 Fujj de utálom az ilyen nyálasgiccses álszent dumákat
2021. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
1# én is, mikor a rádiót hallgatok, mindig felall a fas.zom tole
2021. dec. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
#1 Én is, főleg az előválasztás óta. Minél többször hallom a gyerekverő pszichopata márkizajt beszélni, annál szerelmesebb vagyok Doktor Orbán Viktor Miniszterelnök Úrba.
2021. dec. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Szemkontaktust teremtenek mással a villamoson, viszont nem hinném hogy annyitol szerelmesek lenne bárki is.

Én párkapcsolatban élek,valóban néha ha talalkozik a tekintetem egy olyan emberrel, azt megmosolygom nosztalgiabol, de ennyi. Az rocksztaros meg nem örült dolog, hanem ultragaz és gyerekes felnőtt fejjel.

2021. dec. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!