Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszene egy futár srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszene egy futár srác megkérdeznétek a nevét?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
meg
2021. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem mertem megkérdezni, de aztán egyszer úgy alakult, hogy egy közös téma kapcsán beszélgetésbe elegyedtünk és végül ő maga jelölt be facen, hisz ő ugye tudta nevem..

Milyen futárról van szó egyébként, ha szabad megkérdezni?

2021. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Aztán úgy jársz, mint valamelyik vígjáték szereplője. A srác affektálós hangon: "A Bécike, tudod az aji szjác".
2021. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
GLS futár
2021. dec. 13. 17:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a mai napig nem mertem megkérdezni. Kínosnak érezném, szerintem kissé levágós is lenne, hogy miért akarom tudni, aztán mi van ha van barátnője stb. Bár lehet túlagyalom, de hát én ilyen vagyok.


Helyileg hol futár amúgy? Akitől én nem merem megkérdezni, ő Pesten a 6.kerületben (egy részén gondolom) viszi a csomagokat.

2021. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem kérdezném meg, mert ő kb. mindenemet tudja ugye: nevem, telefonszámom, címem, ott van a csomagon. (Mondjuk én sokat rendelek, ismer engem a környék összes futára... :D) Ha tetszik, akkor próbálnék flörtölni vele, mutatnám, hogy szabad a pálya, és ha akar vele valamit kezdeni, akkor tud.
2021. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csaknem a Tamás tetszik neked is kérdező???
2021. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%
Sziasztok, Tamás vagyok. Én vagyok a hatodik kerületi futár, a DPD-nél dolgozom. Kedves kérdező! Rengeteg mindent tudok rólad, még olyasmit is amit te lehet nem. Nagyon szivesen beszélgetek veled.
2021. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Még tiszta szerencse, hogy GLS futárról van szó és nem DPD-ről. :D És az “én futárom” pl a 3. kerületben szállít ki. Tehát nyilván nem egyetlen futárról beszélgetünk, hanem többről.

#2 voltam.

2021. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Mi ez a GLS futárra nedvesedés? Munkahelyemere is jár egy srác, és már hónapok óta csurgatják rá a nyálukat a kolleganőim, de annyira zavarban vannak tőle, hogy kb mindig engem küldenek csomagot átvenni, ha jön a "kisfiú".

Aztán ha elment, akkor kb közös nedvcsurgató szeánszokat szoktak tartani, hogy juj vajon mi neve, hány éves, van e barátnője?


Aztán ezt meguntam egy pár hónap után, és egyszer megállítottam és feltettem neki az összes ilyen kérdést, mondván, hogy jelenléte izgalomban tartja a kolleginákat.

2021. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!