Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszene egy futár srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszene egy futár srác megkérdeznétek a nevét?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fájt, hogy én vagyok az összes futár? :D
2021. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem fájt semmi, de ilyen troll kommenteknek nem látom mi értelme van. Nyilván te vagy "az összes futár" egyszerre, kac-kac. Ez mire jó?


Amúgy 10, az is gáz, amit a kolléganőid művelnek. Azért az, hogy téged küldözgetnek ki a csomagért, mert ők annyira zavarban vannak, aztán meg össznépi nyálcsorgatást tartanak minden egyes alkalommal arról, hogy mennyire helyes... Hát na. Ez még tini korban talán vicces, de felnőtt embereknél már nem annyira.


Amúgy én sose találkoztam még helyes futárral (legyen az GLS, DPD vagy más), aztán év eleje fele új albérletbe költöztem és ide egy meglehetősen jóképű srác jár. De ez szerintem független attól, hogy ő most pont egy GLS futár, valószínűleg ha máshol ismerkedünk és más a munkája, akkor is ugyanúgy tetszene, tehát nem azon van a hangsúly, hogy "juj GLS futár". Nálam legalábbis nem. Azzal szerintem nincs baj, ha az embernek feltűnik, hogy helyes a másik.

2021. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mintha nem minden kolléganő ezt csinálná. Az, hogy futár, postás, klímaszerelő tökmindegy, utána nyálcsorgatás, amikor ott van, akkor meg mellet ki, hasat be :D
2021. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem képzeld, nem mindegyik csinálja ezt! Lehet nem kéne általánosítani, tekintve, hogy baromira nem ismered az összeset. :)
2021. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!